Szczegóły eventu

Warsztaty dla Mam

Już za nami

Porady i warsztaty z zakresu:

- diagnostyki ciąży
- ginekologii estetycznej
- medycyny estetycznej
- położnictwa
- psychologii
- doradztwa laktacyjnego
- chustonoszenia
- dietetyki
- fitnessu

Szczęśliwa mama z Galerią Cuprum Arena

Od szkoły rodzenia, poprzez pielęgnację mamy i dziecka, aż po dobrą formę fizyczną i psychiczną podczas ciąży oraz przez cały okres macierzyństwa. „Szczęśliwa mama to piękna mama” - na warsztaty pod takim hasłem już 6 października zaprasza Cuprum Arena w Lubinie.  W ramach wydarzenia 15 wystawców udowodni, że ciąża i macierzyństwo nie muszą być trudne. Przeciwnie – mogą stać się jednym z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety.

 - Do udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu zaprosiliśmy profesjonalnych wystawców z całej Polski. Warsztaty mają na celu promowanie świadomego macierzyństwa oraz zaprezentowanie bogatej i wieloaspektowej oferty skierowanej do przyszłych oraz obecnych mam – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Podczas niedzielnych warsztatów, które potrwają w godz. 14.00 – 18.00, Panie będą mogły poznać tajniki dbania o urodę nie tylko w ciąży. Poznają sposoby na właściwą pielęgnację mamy i dziecka z Tołpą – producentem naturalnych i hipoalergicznych kosmetyków oraz Mustelą, która od 60 lat zajmuje się ochroną skóry niemowląt od pierwszych dni życia. Szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych przedstawi również Medicus Uroda, posiadający kadrę wyspecjalizowanych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dermatologii. Dodatkowo, przyszłe mamy będą mogły zobaczyć prezentację szkoły rodzenia z udziałem profesjonalnej położnej, kóre poprowadzi Femina. Na panie czeka także szereg warsztatów: chustonoszenia, zakładania pieluszek wielorazowych, masażu Shantala, pokaz ćwiczeń relaksacyjno – oddechowych, prezentacje dotycząca krwi pępowinowej, z udziałem przedstawicieli Banku Komórek Macierzystych i wiele innych. O obalanie mitów dotyczących karmienia piersią zadba Poradnia Laktacyjna „Laktanna”, o profesjonalny dobór stanika dla mam karmiących – firma Biustynka, specjalizująca się w coraz popularniejszym Bra – fittingu. Prezentacje dotyczące utrzymania dobrej formy fizycznej odbędą się z udziałem firmy Unikatonia, oferującą kompleksowe ćwiczenia w trakcie i po ciąży, m.in. jogę i zajęcia fitness, a także kompleksową ofertę zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Na stoisku polkowickiego Aquaparku fizjoterapeuta zaprezentuje ćwiczenia oddechowe przeznaczone dla kobiet w ciąży, odbędą się  też pokazy masaży relaksacyjnych. Dobry Dietetyk, czyli największa sieć poradni dietetycznych w Polsce podpowie natomiast, jak właściwie odżywiać się w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią. W ramach niedzielnych warsztatów odbędą się także prezentacje szerokiej tematycznej oferty produktowej, w tym odzieży hiszpańskiej firmy Mayoral, oferowanej przez butik  Baby Land, akcesoriów dla dzieci i niemowląt, odzieży i bielizny ciążowej. Pośród wystawców znajdzie się również sklep SMYK, który przedstawi gadżety pomocne  w zajmowaniu się dziećmi oraz pomoże skompletować właściwą wyprawkę do szpitala i po porodzie.

Te i wiele innych atrakcji już w niedzielę, 6 października w Galerii Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu