Szczegóły eventu

Welcome to USA

Już za nami

Ameryka to kolebka wolności, footballu, cheerlederek, klasycznych samochodów i najbardziej znanego teksańczyka – Chucka Norrisa. W podróż dookoła tego zachodniego kraju już niedługo będzie można wybrać nie przekraczając nawet granicy. Już wkrótce, bo w dniach 21-22 maja, klienci galerii  będą mogli przenieść się do tego barwnego państwa, by poczuć prawdziwie amerykański klimat.

Już 21 maja Cuprum Arena zaprasza na pierwszy dzień wydarzenia, podczas którego na klientów galerii czekać będzie doskonała zabawa. Wystartujemy prosto z Teksasu, gdzie powita nas  gwiazda amerykańskiego kina akcji – Chuck Norris, który poprowadzi konkursy w stylu country oraz zaprezentuje pokazy samoobrony. Wszyscy klienci, którzy okażą paragon o min. wartości 30 zł, będą mogli skorzystać także z nie lada atrakcji w postaci mechanicznego byka, by sprawdzić swoje kowbojskie umiejętności.

Nie zwalniając udamy się prosto do siedziby hazardu – Las Vegas. Podczas imprezy profesjonalni krupierzy zdradzą tajniki najpopularniejszych gier. Dzięki czemu każdy odwiedzający będzie mógł poczuć nutkę adrenaliny.

Jeszcze tego samego dnia przeniesiemy się na stadion futbolu amerykańskiego – jednej z dwóch najpopularniejszych gier w Ameryce. Klienci Cuprum Arena będą mogli poznać tajniki tego sportu na spotkaniu z zawodnikami ligi PLFA oraz obejrzeć występ cheerleederek.

Drugiego dnia wydarzenia przeniesiemy się na chwilę w czasie i spotkamy króla popu - Elvisa Presley'a, który zaprezentuje swoje najbardziej znane utwory oraz zaprosi wszystkich klientów do wspólnej zabawy. Będzie można także popatrzeć na show taneczne „Viva Las Vegas”, podczas którego przeniesiemy się do kolorowego świata rozrywki oraz nauczmy się kroków takich tańców jak country, dance czy twist. 

Prawdziwym rarytasem będzie korespondująca z eventem wystawa klasycznych, amerykańskich samochodów w ramach targów Moto Arena. Klienci, którzy odwiedzą galerię w dniach 14 do 22 maja będą mogli zobaczyć najbardziej rozpoznawalne samochody Ameryki, ilustrujące trendy w motoryzacji.  Zobaczymy więc rozpoznawalną Corvette Daytona oraz Lincolna z 1978 r., Forda T, klasyka z roku 1912 oraz kabriolety i cadillaki, będące odzwierciedleniem amerykańskiego stylu motoryzacyjnego. Wśród nich zajdzie się także amerykański radiowóz a wystawę wzbogacą dodatkowo animatorzy i manekiny w strojach oddających klimat tamtych czasów.

Każdy odwiedzający będzie mógł także skorzystać z ustawionej fotobudki, gdzie otrzyma także wydrukowane zdjęcie na szablonie w prawdziwie amerykańskim stylu, które pozwoli mu zachować tę podróż w pamięci.

// 21-22 maj

Przejdź kurs samoobrony z  Chuckiem Norrisem 

Zostań kowbojem i dosiądź mechanicznego byka 

Poczuj magię  Las Vegas

Poznaj tajniki  futbolu amerykańskiego i zobacz pokazy cheerleaderek

Uwiecznij to  w Fotobudce

// 22 maj

12:00 Start wydarzenia

12:15  - 12:40 - Konkursy na scenie 

12:40 – 13:00 – Show Taneczne  - Viva Las Vegas. 

13:00 – 13:20 – Występ Elvisa Presleya oraz konkursy na scenie

13:30 – 13:50 - Zmierz się z  Chuckiem Norrisem -  Konkursy na scenie 

14:00 – 14:20 – Show Taneczne - Country Dance. 

14:30 – 14:50 - Występ Elvisa Presleya oraz konkursy na scenie.  

15:30 – 15:40 - Zmierz się z  Chuckiem Norrisem -  Konkursy na scenie

16:30 – 16:50 - Show Taneczne  - Viva Las Vegas.

17:00 – 17:20 - Występ Elvisa Presleya oraz konkursy na scenie

17:30 – 17:40 - Konkursy na scenie 

18:00 – Zakończenie

Zdjęcia z eventu