Szczegóły eventu

Wielka gra Zrecznościowa

Już za nami

Cuprum Arena nagradza zręcznych klientów!

Cuprum Arena zaprasza do udziału w grze SilverTouch Cube. Od 16 do 24 kwietnia wszyscy klienci lubińskiej galerii będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, a ci, którzy wykażą się szczególną zręcznością, zostaną nagrodzeni. Na uczestników czekają nagrody o łącznej wartości aż 50 tysięcy złotych.

Każdy, kto w dowolnym sklepie znajdującym się w Cuprum Arena zrobi zakupy za minimum 50zł, będzie mógł powalczyć o fantastyczne nagrody. Okazując paragon z taką kwotą, klienci otrzymają unikalny kod kreskowy, który umożliwi im wzięcie udziału w grze z wykorzystaniem SilverTouch Cube. To bardzo prosty i przyjemny sposób na zdobycie fantastycznych nagród – wystarczy odrobina zręczności i kilka minut wolnego czasu.

Jak działa SilverTouch Cube? To specjalne urządzenie, w którym wirują w powietrzu niewielkie piłeczki – zadaniem konkursowicza jest złapanie jak największej ich ilości. Urządzenie skonstruowane jest w taki sposób, aby próby zwycięstwa przyniosły masę emocji – zadanie wymaga więc szczególnej zręczności, a przez to stanowi formę doskonałej zabawy. Tym bardziej, że nie wystarczy złapać przypadkowej piłki – każda z nich podpisana jest cyfrą. Oznaczone najwyższymi cyframi będą najbardziej wartościowe, bo to one zapewnią nagrody o najwyższej wartości. – A będzie z czego wybierać – mówi Ewa Sieńko, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – łączna pula nagród, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów w tym konkursie, to aż 50 tysięcy złotych. Rozdajemy nie tylko bony zakupowe do wykorzystania w Cuprum Arena – co godzinę na 100zł, a raz dziennie nawet na 1000 zł, ale także nagrody specjalne, jak urządzenia Apple, telewizor czy inteligentny odkurzacz Samsung. Każdy klient może spróbować szczęścia i liczyć na wygraną – wystarczy tylko okazać paragon.

Po zakończonej grze system zliczy punkty, aby w efekcie wszyscy uczestnicy gry mogli wziąć udział w Wielkim Finał SilverTouch Cube. W ten sposób okaże się, kto z nich może pochwalić się godną pozazdroszczenia zręcznością.

Zdjęcia z eventu