Szczegóły eventu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już za nami

25. finał WOŚP w galerii Cuprum Arena w Lubinie

W niedzielę, 15 stycznia, Cuprum Arena stanie się lubińskim sercem 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy miasta i okolic będą mieli okazję wziąć udział w pełnych emocji licytacjach oraz w wielu innych atrakcjach dla dzieci i dorosłych. Dobroczynną aukcję, liczne występy artystyczne i pokazy specjalne uświetni koncert gwiazdy wieczoru – Dody i zespołu Virgin.

 

Uroczyste obchody w galerii Cuprum Arena rozpocznie koncert „Dzieci Dzieciom”, w którym swoje umiejętności przed szeroką publicznością zaprezentują lokalne zespoły taneczne. Dużą dawkę uśmiechu dostarczy także Teatr na Walizkach, którego twórczość to przede wszystkim komedie mieszczące się w konwencji teatru ulicznego, teatru improwizacji, visual comedy i cyrku. Następnie na scenie pojawi się gość specjalny, gwiazda muzyki pop, Doda, wraz z zespołem Virgin. Na zakończenie wieczoru widowiskowy pokaz efektów pirotechnicznych w połączeniu z energetyczną muzyką zaprosi grupa Fire Trio z Teatru Avatar w Legnicy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja dobroczynna, w trakcie której licytowane będą przedmioty przekazane przez najemców Cuprum Arena. Zebrane podczas niej pieniądze zasilą konto tegorocznego finału WOŚP. Zostaną one wykorzystane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno-pediatrycznych, a także na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. O godzinie 20:00  wypuszczone zostanie symboliczne „światełko do nieba” w postaci profesjonalnego pokazu sztucznych ogni. Imprezę poprowadzi dwóch zawodowych konferansjerów: Krystian Kukułka i Anna Wiśniewska.

Scenariusz wydarzenia:

15:00 – powitanie
15:05 – 15:45 – koncert Dzieci Dzieciom cz. I
15:45 – 16:05 – Teatr na Walizkach – „Beczka Śmiechu” cz. I
16:05 – 16:45 – koncert Dzieci Dzieciom cz. II
16:45 – 17:05 – Teatr na Walizkach – „Beczka Śmiechu” cz. II
17:05 – 17:30 – licytacja
17:30 – 18:10 – koncert Dzieci Dzieciom cz. III
18:10 – 18:30 – Teatr na Walizkach – „Beczka Śmiechu” cz. II
18:30 – 19:45 – koncert Dody i zespołu Virgin
19:45 – 20:00 – teatr Avatar Fire Trio – Ogniste Show
20:00             –  Światełko do nieba – pokaz  fajerwerków

Zdjęcia z eventu