Szczegóły eventu

Wielkie otwarcie Starbucks

Już za nami

Pierwsza kawiarnia Starbucks w Lubinie!

 

Już niedługo miłośnicy kawy Starbucks z Lubina będą mogli cieszyć się pierwszą kawiarnią w swoim mieście. 5 października marka świętować będzie bowiem otwarcie nowego lokalu. Kawiarnie Starbucks to idealne miejsce nie tylko dla smakoszy kawy i tych, którzy potrzebują zastrzyku energii w przerwie między zakupami, a dla każdego, kto pragnie oderwać się od codziennego pędu. Jest to też świetne miejsce na spotkanie z najbliższymi, które pozwoli doświadczyć wyjątkowych, wspólnych chwil.

Dla wielu miłośników kawiarnie Starbucks to przestrzeń, gdzie mogą po prostu odpocząć, spędzić razem czas i naładować się pozytywną energią. Wizyta w Starbucks to gwarancja wyjątkowych doświadczeń smakowych, najwyższej jakości kawy i znakomitej obsługi. Każde zamówienie przygotowywane jest ręcznie przez Partnerów Starbucks.

W nowo otwartej kawiarni znajdziemy wszystkie dostępne w Polsce napoje z oferty Starbucks. Nie zabraknie też bogatego wyboru słodkich przekąsek do kawy czy tych wytrawnych na drugie śniadanie, również w wersjach wegańskich i wegetariańskich. Dostępna będzie też wyjątkowa i najnowsza oferta sezonowa. Na fanów marki czekać będzie uwielbiana i rozpoznawalna na całym świecie Pumpkin Spice Latte. Bez tego napoju jesienne dni nie smakują tak dobrze! Ponadto w lokalu będzie można nabyć paczkowane kawy ziarniste, kubki ze stałej oferty, sezonowe kolekcje kubków termicznych oraz rozmaite gadżety związane z marką, takie jak akcesoria do alternatywnego parzenia kawy. Marka umożliwia również nieograniczoną personalizację każdego napoju – od stopnia palenia ziaren, mocy napoju, poprzez darmowe roślinne alternatywy mleka. No i to imię na kubeczku!

 

Zdjęcia z eventu