Szczegóły eventu

WindRap

Już za nami

22 kwietnia o godzinie 17.00, w Galerii Cuprum Arena odbędzie się premiera pierwszej płyty Narodowej Orkiestry Dętej „Windrap! Orchestra”, na której łączą się rap i brzmienie symfonicznej orkiestry dętej. Cały krążek „Windrap! Orchestra” trafi do sprzedaży w piątek, 22 kwietnia. Znajdzie się tam 10 utworów – połączenie dwóch muzycznych światów: symfonicznej orkiestry dętej i hip-hopu. NOD towarzyszą na nim: Maria Sadowska, No Logo, Liroy, Rahim, Abradab, Grubson, Jarecki, Kleszcz, Dagadana i Łona.

„Kto ma ochotę zdobyć płytę z autografem i być świadkiem premiery „Windrap! Orchestra” – pierwszego albumu Narodowej Orkiestry Dętej, zapraszamy do Galerii Cuprum Arena. Tam nasze gwiazdy będą podpisywać płyty” – zaprasza Mariusz Dziubek, dyrektor i dyrygent Narodowej Orkiestry Dętej w Lubinie.

Premiera płyty z udziałem publiczności odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 17.00 w atrium Cuprum Arena. Wstęp jest bezpłatny. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Narodowej Orkiestry Dętej, a także Abradab, Dagadana, Grubson, Kleszcz, Liroy, Maria Sadowska, No Logo i Rahim. „Niezmiernie miło jest nam gościć Narodową Orkiestrę Dętą wraz z tak wspaniałymi Artystami – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu – trzymamy mocno kciuki za debiutancki album. A wszystkich Państwa serdecznie zapraszam na wyjątkowe spotkanie w galerii”– dodaje Aneta Powązka

Krążek „Windrap! Orchestra” będzie można kupić w Empiku. Płyta będzie również dostępna w serwisach muzycznych, jak Spotify, Tidal i iTunes.

 

Zdjęcia z eventu