Szczegóły eventu

Wystawa Figur Stalowych

Już za nami

Wystawa figur stalowych w Cuprum Arenie!

Już niedługo w galerii Cuprum Arena będzie można spotkać największe gwiazdy filmu, muzyki, literatury i motoryzacji.  20 lutego lubińskie centrum handlowe otwiera wielką wystawę figur stalowych, prezentującą naturalnej wielkości repliki posągów popularnych osób oraz legendarnych postaci.

Wystawa w lubińskim centrum handlowym to jedna z niewielu okazji, aby w jednym miejscu zobaczyć m.in. Baracka Obamę, Elvisa Presley’a, Michaela Jacksona i Marilyn Monroe.  To jednak nie wszystko – Cuprum Arena oferuje również możliwość „spotkania” z postaciami fantastycznymi, znanymi z największych dzieł literatury czy kina.  Dlatego miłośnicy Hobbita i Władcy Pierścieni, Obcego, a także Spidermana czy serii komiksów z Helloboy’em nie mogą opuścić tego wydarzenia. – W 2016 roku tę imponującą wystawę będzie można zobaczyć jedynie w dziesięciu miejscach w Polsce. Cuprum Arena jest jednym z nich – tłumaczy Ewa Sieńko, Menadżer Marketingu Cuprum Arena – stale dbamy o zapewnienie naszym klientom różnych tematycznych atrakcji, a wystawa figur stalowych zdecydowanie do takich należy.  Możliwość „spotkania” z popularnymi postaciami, przedstawionymi w tak nietypowy sposób z pewnością spodoba się naszym klientom.    

Wszystkie figury, jakie będzie można zobaczyć w lubińskiej galerii, wykonano z dużą starannością i dbałością o szczegóły – stworzono je ręcznie, z setek, a w niektórych przypadkach nawet tysięcy, elementów pochodzących z części motoryzacyjnych, w większości samochodowych i motocyklowych. Niektóre z figur zachwycają swoimi rozmiarami – np. replika 1:1 wyścigowego Mercedesa 300 SLR z 1955 roku czy też czterometrowe figury Transformersów.

 
Wystawa Figur Stalowych - montaż

A pomyśleć, że nie tak dawno je montowali...

Posted by Galeria Cuprum Arena on 3 marca 2016

Zdjęcia z eventu