Szczegóły eventu

Wystawa Misio Mania

Już za nami

W Lubinie już niedługo zrobi się naprawdę przytulnie. W dniach 1-14 lutego w Cuprum Arena będzie można zobaczyć niezwykłą wystawę pluszowych misiów. Wydarzenie pod hasłem „Twoja Przytulna Galeria” to prawdziwa gratka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Na ekspozycji będzie można zobaczyć urocze misie znane z polskich i zagranicznych  animowanych seriali telewizyjnych czy filmów, a także z historii. Cuprum Arena przygotowała zarówno te tradycyjne pluszaki, jak i rzadko spotykane kolekcjonerskie egzemplarze dla prawdziwych entuzjastów. Klienci galerii będą mieli możliwość spotkania m.in. Kubusia Puchatka, Misia Coralgola, Misia Uszatka czy słynnego Paddingtona. Nie zabraknie też zabawek ludzkich rozmiarów prezentujących różne zawody, jak Ksiądz, Policjant czy Kowboj, roztańczonych misiów ruchomych, stuletniego Misia Seniora, a nawet dwumilimetrowego misia wykonanego z 24 karatowego złota na specjalne zamówienie.

To jednak nie wszystko! Będziemy mogli nie tylko nacieszyć oko przyjaznymi pluszakami, ale również dowiedzieć się o nich czegoś zupełnie nowego. Cuprum Arena przygotowała dla gości specjalną oprawę wystawy, pełną opisów i ciekawostek związanych z historią misiów. Klienci galerii dowiedzą się, skąd pochodzi nazwa i co znany na całym świecie Teddy’s Bear ma wspólnego z prezydentem Stanów Zjednoczonych, oraz jak i dlaczego powstały te przytulne zwierzaki. Z kolei w przytulnym Atelier, stylizowanym na studio fotograficzne wypełnione zabawkami, goście Cuprum będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z czekającym tam na nich dużym pluszakiem. – Dla naszych gości przygotowaliśmy cały szereg atrakcji – zapewnia Ewa Sieńko, Menadżer ds. Marketingu Cuprum Arena – poza przytulnymi niedźwiadkami, zobaczą też wyroby wykonywane szydełkiem, podkładki, kubki, etui na telefony, elementy wystroju wnętrz czy poduszki z motywem misów. To wystawa, która znajdzie swoich sympatyków zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Wystawa przeniesie gości pamięcią do czasów dzieciństwa. W Klimatycznym Kąciku, stylizowanym na czasy PRL-u, będą mogli obejrzeć bajkę o Misiu Uszatku, który zasiądzie w starym telewizorze. W rolę widzów wcielą się pluszowe misie, a całość uzupełnią charakterystyczne dla czasów PRL dodatki.

// Historia misia
// Znane i lubiane: Coralgor, Uszatek i wiele innych
// Unikatowe ręcznie wykonane misie kolekcjonerskie
// 100 letni miś Senior Mega Miś i Mini Miś o wielkości 2 cm
// Misie ruchome
// Eksponaty z wizerunkiem Misia (obrazy, pocztówki, znaczki i monety)

Zdjęcia z eventu