Szczegóły eventu

Z miłości do zdrowia

Już za nami

„Z miłości do zdrowia” – wspólna akcja PZU i Cuprum Arena

W sobotę 18 czerwca w galerii Cuprum Arena odbędzie się bezpłatna akcja profilaktyczna w ramach ogólnopolskiego projektu „PZU Z miłości do zdrowia”. Dzięki współpracy galerii z ubezpieczycielem będziemy mogli skorzystać z porad zdrowotnych i darmowych badań.

„PZU Z miłości do zdrowia” jest bezpłatną kampanią profilaktyczno-edukacyjną. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest edukacja społeczeństwa w zakresie chorób cywilizacyjnych, takich jak: choroby serca, choroby onkologiczne oraz udar mózgu. Cuprum Arena wraz z PZU zapraszają na akcję 18 czerwca w godzinach 10:00-18:00.

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z szeregu nieodpłatnych badań, w tym EKG, badania poziomu cholesterolu i glukozy, skonsultowania wyników z lekarzem specjalistą, który podpowie jak zadbać o siebie i co robić, by utrzymać długo dobry stan zdrowia. Goście wykonają także analizę składu ciała oraz uzyskają specjalistyczne porady dietetyczne w oparciu o pozyskane wyniki.

Wraz z PZU zdecydowaliśmy się na udostępnienie bezpłatnych badań mieszkańcom Lubina. Uważamy, że profilaktyka zdrowia jest niezwykle ważna i chcemy zachęcić także naszych klientów o zadbanie o swoją kondycję. Już po raz kolejny włączamy się w akcję profilaktyczną o promującą zdrowy tryb życia, bo te wartości są dla nas niezwykle istotne  – mówi Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena.

Dodatkowym punktem akcji będzie osobne stanowisko edukacyjne, w którym personel medyczny przeszkoli chętnych w zakresie samobadania piersi i jąder. Dzięki temu goście nauczą się codziennej kontroli swojego stanu zdrowia w domowym zaciszu.

Coraz więcej osób dorosłych poddaje się darmowym badaniom profilaktycznym i korzysta z podobnych akcji. Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia stanowisk w lubińskiej galerii i poddania się diagnostyce, która jest skuteczna i bezbolesna, a przy tym wykrywa niepokojące objawy w naszym organizmie.