Szczegóły eventu

Zostań gwiazdą teledysku Monster High

Już za nami

Zostań gwiazdą teledysku Monster High
I OGÓLNOPOLSKI CASTING

Pokaż swój talent.

Zaśpiewaj piosenkę Monster High .

Zatańcz na scenie, zostań gwiazdą teledysku!

sobota, 18 stycznia, godz. 13:00 - 18:00
AKADEMIA MONSTER HIGH

niedziela, 19 stycznia, godz. 13:00 - 18:00
I ogólnopolski CASTING MONSTER HIGH

godziny rejestracji 12:30 - 17:30 (ilość miejsc ograniczona)

Udział w Castingu może wziąć dziecko urodzone w okresie od 1.01.2001 r. do 31.12.2007 r.

LOKALIZACJA: CUPRUM ARENA

Jedne z najpopularniejszych animacji ostatnich lat, które powoli stają się ikonami młodzieżowej popkultury, będą bohaterami najbliższego weekendu w Galerii Cuprum Arena. Wszystko za sprawą I Ogólnopolskiego Castingu, którego zwycięzcy zostaną gwiazdami polskiego teledysku Monster High na rok 2014. Śpiew i taniec to Twoja pasja? A w dodatku lubisz upiornych bohaterów serii Monster High? W takim razie nie może Cię zabraknąć 18 i 19 stycznia, od godz. 13.00 w Cuprum Arena!

W niedzielnym castingu pod hasłem „Zostań gwiazdą teledysku Monster High” mogą wziąć udział dzieci urodzone  w okresie od 1.01.2001 r. do 31.12.2007 r.. Ilość miejsc jest ograniczona. W rywalizacji mogą wziąć bowiem udział jedynie osoby wcześniej zapisane. Rejestracja startuje w niedzielę, od godz. 12.30.  Trwać będzie do 17.30 lub do momentu osiągnięcia 120 zarejestrowanych osób. Zadaniem każdego z uczestników konkursu będzie zaprezentowanie na scenie fragmentu utworu pt. „Jesteśmy Monster High”. Rejestracji dzieci dokonuje rodzic lub opiekun prawny, podając dane swoje oraz zgłaszanego. Każdy z uczestników otrzymuje wtedy numer startowy, określający kolejność wejścia na scenę. Regulamin konkursu będzie dostępny w stanowisku rejestracji, w dniu castingu.

To nie koniec weekendowych atrakcji.  – W ramach sobotniej Akademii Monster High fani serii będą mogli odwiedzić Stanowisko Magii i Czarów, w którym odbędą się eksperymenty chemiczno – fizyczne. Ponadto przygotowany zostanie punkt filmowej charakteryzacji, sektor projektowania strojów oraz fotograficzne atelier, gdzie chętni uwiecznią swoją stylizację z tematycznymi akcesoriami. Na wokalistów natomiast czekać będą warsztaty śpiewu – zdradza Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Weekend z Monster High trwać  będzie w godz. 13.00 – 18.00 18 i 19 stycznia.

Więcej informacji: www.castingmh.pl.

---

Film z eventu:

Zdjęcia z eventu