Casting do pokazu mody

EKSCYTUJĄCY  TYDZIEŃ W TOWARZYSTWIE  TOPOWYCH MODELI  W CUPRUM ARENA

Marzy Ci się zawód modelki lub modela? Lubisz blask fleszy i zachwycone spojrzenia widzów? Chcesz stanąć ramię w ramię z najlepszymi modelami? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Najpierw casting!

Już 2 października w godzinach od 12.00 - 18.00 każdy fan mody i modelingu, który skończył 16 lat, może spróbować swoich sił na profesjonalnym castingu pod patronatem znanej agencji Claris Model Management. Jest to agencja  o profilu międzynarodowym, która  współpracuje z takimi międzynarodowymi agencjami jak: Elite, IMG, Women. Podczas castingu profesjonalne jury wybierze spośród  kandydatów 10 osób – 5 kobiet i 5 mężczyzn. Wybrani kandydaci - modele oprócz castingu przejdą profesjonalne szkolenie, na którym dowiedzą się między innymi jak dbać o swój wizerunek, jak przygotować się na pokaz lub sesję zdjęciową, jak chodzi się na prawdziwych pokazach oraz poznają tajniki makijażu. Zajęcia prowadzone będą przez byłą modelkę i właścicielkę agencji modelingowej Claris Katarzynę Jarzemską.

Potem, pokaż co potrafisz na wybiegu!

Sobota 8 października upłynie pod hasłem pokazu mody. Wybrani modele wspólnie z znanymi z telewizyjnego show top modelami, chodzącymi na największych wybiegach, m.in. Kamilą Ibrom, Jagodą Judzińską, Pawłem Porębą, czy Adamem Bogutą, zagoszczą  na profesjonalnym wybiegu, prezentując najnowsze kolekcje mody.  Mieszkańcy Lubina i okolic przekonają się na żywo jak wygląda praca modela, obejrzą znanych z telewizji i mediów modeli w towarzystwie finalistów lubińskiego castingu. Będzie można także posłuchać rozmów o kulisach pracy modela. W trakcie pokazu zapraszamy do wspólnych fotografii z modelkami i modelami na ściance. Zdjęcia wydrukowane  na miejscu można zabrać jako cenną pamiątkę z Cuprum Arena!

Zdjęcia