Jarmark wielkanocny

Już 11 marca w Cuprum Arena zapanuje atmosfera Świąt Wielkanocnych – lubińska galeria zamieni się w imponujący jarmark, który zachwyci klientów szeroką ofertą zarówno tradycyjnych, jak i oryginalnych świątecznych produktów.

W Cuprum Arena powstanie prawdziwe miasteczko wielkanocnych rarytasów. Każdy, kto w dniach 11-25 marca odwiedzi galerię, będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty wystawców, specjalnie na ten wyjątkowy czas zaproszonych do Cuprum Areny. Nie zabraknie pysznego jedzenia, świątecznych akcesoriów, dodatków do domu i elementów garderoby. W drewnianych domkach znajdziemy m.in. wiele produktów spożywczych – ręcznie robione słodycze, pyszne ciasta idealne na wielkanocny stół, świeże chleby czy chałwy, a także wędliny i oscypki własnej produkcji. To świetna okazja, aby zaopatrzyć się w wielkanocne smakołyki. To jednak nie wszystko – tradycyjny świąteczny jarmark będzie też okazją do nabycia niepowtarzalnych wielkanocnych ozdób, koszyczków do święconki, serwetek, wielkanocnych palm i kwiatów. 

- Jak co roku asortyment naszego jarmarku jest niezwykle bogaty – mówi Ewa Sieńko, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – nie koncentrujemy się wyłącznie na produktach spożywczych, przygotowaliśmy dla naszych klientów także asortyment typowo wielkanocny, jak również biżuterię i zabawki, obrusy i serwetki, a nawet kosmetyki i typowo góralskie stroje.

Wystawcy zaprezentują swoje specjały na poziomie 0 galerii, w godzinach otwarcia Cuprum Areny. Kilkanaście wielkanocnych domków z pewnością pozwoli już teraz poczuć wyjątkową atmosferę Świąt.

Zdjęcia