Nowi najemcy

Dobosz Akademia Już otwarte

Dobosz Akademia

Dobosz Akademia Angielskiego to zupełnie inna, nowoczesna akademia angielskiego w Cuprum Arena, w której uczymy języka w sposób nieskrępowany, odważny i innowacyjny.

Nasza kadra to pasjonaci nauczania angielskiego – kreatywni, otwarci i w naturalny sposób zarażający językiem angielskim. Nie korzystamy z książek – mamy tablety, tablice interaktywne, magic carpet oraz własne materiały dołączane do naszych segregatorów.

Wykorzystujemy metodę Total Active English, której celem jest zaangażowanie osób uczących się do aktywnej nauki tak, aby mówili jak najwięcej, z użyciem jak największej ilości słów i z użyciem najważniejszych zagadnień gramatycznych. Wierzymy, że learning by doing – uczenie się poprzez robienie – przynosi najlepsze rezultaty.
 
W naszej ofercie znajdują się różnego typu zajęcia, dlatego każdy z łatwością znajdzie formę nauki dostosowaną do swoich potrzeb. Mamy zajęcia dla całej rodziny, dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych, maturzystów, lekcje indywidualne, kursy specjalistyczne a także Sobotni Klub z Angielskim czy English Pub.

W akademii panują komfortowe warunki, ponieważ nasze sale zajęć zupełnie nie przypominają tradycyjnych klas. Uczestnicy zajęć mogą czuć się zrelaksowani jak w domu, a dzieci jak w sali zabaw. Takie warunki sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a na efekty nie trzeba długo czekać.

 

Rebel Electro Już otwarte

Rebel Electro

Salony Rebel Electro oferują szeroką gamę urządzeń i profesjonalnych produktów elektronicznych, niedostępnych w innych sklepach. U nas znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne by nagłośnić swój dom i samochód, a nawet dyskotekę i szkolną uroczystość. Oprócz systemów audio, w naszym sklepie kupisz produkty elektroniczne i elektryczne codziennej potrzeby takie jak baterie, żarówki, listwy zasilające czy kable połączeniowe w najlepszych cenach. Ponadto oferujemy szeroką gamę smartfonów marki Kruger&Matz oraz inne urządzenia z segmentu mobilnych technologii wraz z pełną gamą akcesoriów. Polecamy również urządzenia potrzebne do pracy z elektroniką i elektrycznością dla majsterkowiczów takie jak mierniki, lutownice, bezpieczniki i wiele innych.

 

Cukiernia Sowa Już otwarte

Cukiernia Sowa

Serdecznie zapraszam do podróży w czasie, poprzez najbardziej charakterystyczne daty naszej słodkiej historii.

Wszystkich zaś mających ochotę na coś wyjątkowego, zachęcam do degustacji z sowitą porcją niezapomnianej satysfakcji.

 

Quanfit Już otwarte

Quanfit

Quanfit – nowy wymiar fitness

Quanfit Fitness, Quanfit Wellness, Quanfit Cafe

---

Quanfit jest koncepcją luksusowego klubu fitness, podążającego za trendami, odpowiadającego potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Przestronna powierzchnia ponad 2 000 metrów kwadratowych daje możliwość odbycia treningu na jednej z sześciu stref fitness,

skorzystania z najwyższej jakości sprzętu marki Life Fitness, Hammer Strength.

Równie ważnym elementem treningu jest regeneracja po wysiłku.

Swoich Gości zapraszamy do wyodrębnionej przestrzeni wellness.

Osobna recepcja świadcząca serwis ręczników, wprowadzi do świata relaksu.

Basen, jacuzzi, grota solna, sauny oraz strefa relaksu pozwoli osiągnąć harmonię ciała i duszy.

Dopełnienie będzie stanowić potreningowy posiłek oraz filiżanka ciepłej kawy wypita w Quantum Cafe.

Diverse Zmieniamy się dla Ciebie

Diverse

W 1993 roku, gdy marka Diverse skromnie stawiała swoje pierwsze kroki w świecie mody, jej główną inspiracją był Nowy Jork i jego kultura klubowa oraz zamiłowanie do sportów ekstremalnych. Diverse, jak sama nazwa wskazuje, to marka dla ludzi poszukujących różnorodności, a strój tych osób odzwierciedla takie cechy jak aktywne podejście do życia, spontaniczność, ciekawość, chęć do odkrywania nieznanych miejsc i otwartość na nowe idee. Silny charakter, pewność siebie, ogromna energia i świeżość, to cechy, które definiują unikalną osobowość Diverse.

Marki dojrzewają wraz ze swoimi klientami i Diverse nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Szybko przeistoczył się w markę lifestyle’ową, odpowiadającą coraz szerszym potrzebom swoich oddanych odbiorców. Mimo tego, że sporty ekstremalne na stałe wpisały się w jego DNA, Diverse oferuje teraz swoim klientkom znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Osobowość marki Diverse została poszerzona o łagodniejszą, bardziej modową i kobiecą stronę. Z siecią ponad 160 sklepów oraz z jednym z najlepszych na rynku sklepów internetowych Diverse jeszcze nigdy nie był tak dobrze przygotowany na spełnianie potrzeb swoich odbiorców.