Nowi najemcy

MediaMarkt Już otwarte

MediaMarkt

MediaMarkt to jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku i pierwszy adres dla pasjonatów nowych technologii oraz osób poszukujących najszerszej oferty elektroniki użytkowej. Sieć dynamicznie rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi. MediaMarkt wyprzedza trendy rynkowe i innowacyjnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta. Jesteśmy przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii.

Lider rynku o ugruntowanej pozycji

MediaMarkt jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecnym w 14 krajach Starego Kontynentu. Mamy ponad 35-letnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam zbudować gęstą sieć sprzedaży i zaistnieć we wszystkich dostępnych  kanałach dystrybucji. Na rynku polskim działamy już od  dwóch dekad. Jesteśmy odważni i wyraziści – wytrwale szukamy innowacyjnych rozwiązań, wyprzedzając oczekiwania naszych Klientów, a w kreowaniu wizerunku naszej marki staramy się budzić emocje, które pozytywnie zapadają w pamięć.

Klient w centrum uwagi

Kluczem do naszego sukcesu jest strategia orientacji na klienta. Nasza oferta to nie tylko bogaty asortyment najnowocześniejszych produktów, ale także albo przede wszystkim rozbudowany portfel usług i różnorodne pakiety okołosprzedażowe. Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby współczesnych konsumentów, a nawet je wyprzedzać. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i doskonalimy standardy obsługi, aby nasi klienci chętnie do nas wracali.

Najszerszy asortyment

Wyróżnia nas kompleksowa oferta, obejmująca dziesiątki tysięcy produktów. Pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych, praktycznych i modnych akcesoriów, premierowe produkty najbardziej pożądanych marek - MediaMarkt to prawdziwy raj dla wszystkich fanów cyfrowych technologii i innowacji. To również szeroki asortyment użytkowego sprzętu do wyposażenia domu i biura oraz produkty związane z realizacją pasji i uatrakcyjniające wolny czas.

Rozwój sieci sprzedaży

Skutecznie realizowana strategia sprzedaży wielokanałowej pozwala nam docierać z ofertą do jak najszerszego grona klientów. Sieć MediaMarkt obejmuje obecnie ponad 60 sklepów i systematycznie rośnie. Otwieramy nowe placówki handlu tradycyjnego również w mniejszych miejscowościach. MediaMarkt podąża za postępującą digitalizacją rynku, wprowadzając kolejne udogodnienia w systemie sprzedaży online i dostosowując go do najnowocześniejszych rozwiązań.

Światowe trendy

Modernizujemy istniejące markety, tworząc w nich innowacyjną przestrzeń według najnowszych światowych trendów w branży. Najciekawsze produkty i rozwiązania eksponujemy  tak, aby każdy miał możliwość ich przetestowania i w ten sposób bezpośrednio zetknął się z nowoczesną technologią. Taki kontakt, jak również inspirujące aranżacje w sklepach MediaMarkt zaspokajają oczekiwania i ciekawość najbardziej wymagających Klientów, otwartych na nowinki technologiczne.

Więcej niż sklep

Rozwój technologii rodzi kolejne potrzeby wśród konsumentów. MediaMarkt wychodzi poza rolę typowego sklepu. Bogaty i wciąż poszerzany pakiet usług dodatkowych pozwala naszym klientom szybciej i wygodniej cieszyć się wszystkimi  funkcjonalnościami nowo zakupionego sprzętu. W sklepach można skorzystać z fachowego doradztwa i zapoznać się z funkcjami dostępnych urządzeń. Organizowane wydarzenia specjalne i premiery produktów przyciągają szerokie grono fanów technologii.

 

Inglot Zmieniliśmy się dla Ciebie

Inglot

INGLOT - Twój niezastąpiony "fashion" partner.

Niewyobrażalna ilość kolorów, odcieni i faktur pozwoli Ci nadążyć za najnowszymi trendami lub kreować własny, niepowtarzalny styl.

Możesz bawić się, mieszać i próbować godzinami.

Uwaga - to może uzależniać.

 

Diverse Zmieniliśmy się dla Ciebie

Diverse

W 1993 roku, gdy marka Diverse skromnie stawiała swoje pierwsze kroki w świecie mody, jej główną inspiracją był Nowy Jork i jego kultura klubowa oraz zamiłowanie do sportów ekstremalnych. Diverse, jak sama nazwa wskazuje, to marka dla ludzi poszukujących różnorodności, a strój tych osób odzwierciedla takie cechy jak aktywne podejście do życia, spontaniczność, ciekawość, chęć do odkrywania nieznanych miejsc i otwartość na nowe idee. Silny charakter, pewność siebie, ogromna energia i świeżość, to cechy, które definiują unikalną osobowość Diverse.

Marki dojrzewają wraz ze swoimi klientami i Diverse nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Szybko przeistoczył się w markę lifestyle’ową, odpowiadającą coraz szerszym potrzebom swoich oddanych odbiorców. Mimo tego, że sporty ekstremalne na stałe wpisały się w jego DNA, Diverse oferuje teraz swoim klientkom znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Osobowość marki Diverse została poszerzona o łagodniejszą, bardziej modową i kobiecą stronę. Z siecią ponad 160 sklepów oraz z jednym z najlepszych na rynku sklepów internetowych Diverse jeszcze nigdy nie był tak dobrze przygotowany na spełnianie potrzeb swoich odbiorców.

 

Dobosz Akademia Już otwarte

Dobosz Akademia

Dobosz Akademia Angielskiego to zupełnie inna, nowoczesna akademia angielskiego w Cuprum Arena, w której uczymy języka w sposób nieskrępowany, odważny i innowacyjny.

Nasza kadra to pasjonaci nauczania angielskiego – kreatywni, otwarci i w naturalny sposób zarażający językiem angielskim. Nie korzystamy z książek – mamy tablety, tablice interaktywne, magic carpet oraz własne materiały dołączane do naszych segregatorów.

Wykorzystujemy metodę Total Active English, której celem jest zaangażowanie osób uczących się do aktywnej nauki tak, aby mówili jak najwięcej, z użyciem jak największej ilości słów i z użyciem najważniejszych zagadnień gramatycznych. Wierzymy, że learning by doing – uczenie się poprzez robienie – przynosi najlepsze rezultaty.
 
W naszej ofercie znajdują się różnego typu zajęcia, dlatego każdy z łatwością znajdzie formę nauki dostosowaną do swoich potrzeb. Mamy zajęcia dla całej rodziny, dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych, maturzystów, lekcje indywidualne, kursy specjalistyczne a także Sobotni Klub z Angielskim czy English Pub.

W akademii panują komfortowe warunki, ponieważ nasze sale zajęć zupełnie nie przypominają tradycyjnych klas. Uczestnicy zajęć mogą czuć się zrelaksowani jak w domu, a dzieci jak w sali zabaw. Takie warunki sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a na efekty nie trzeba długo czekać.

 

Rebel Electro Już otwarte

Rebel Electro

Salony Rebel Electro oferują szeroką gamę urządzeń i profesjonalnych produktów elektronicznych, niedostępnych w innych sklepach. U nas znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne by nagłośnić swój dom i samochód, a nawet dyskotekę i szkolną uroczystość. Oprócz systemów audio, w naszym sklepie kupisz produkty elektroniczne i elektryczne codziennej potrzeby takie jak baterie, żarówki, listwy zasilające czy kable połączeniowe w najlepszych cenach. Ponadto oferujemy szeroką gamę smartfonów marki Kruger&Matz oraz inne urządzenia z segmentu mobilnych technologii wraz z pełną gamą akcesoriów. Polecamy również urządzenia potrzebne do pracy z elektroniką i elektrycznością dla majsterkowiczów takie jak mierniki, lutownice, bezpieczniki i wiele innych.

 

Cukiernia Sowa Już otwarte

Cukiernia Sowa

Serdecznie zapraszam do podróży w czasie, poprzez najbardziej charakterystyczne daty naszej słodkiej historii.

Wszystkich zaś mających ochotę na coś wyjątkowego, zachęcam do degustacji z sowitą porcją niezapomnianej satysfakcji.

 

Quanfit Już otwarte

Quanfit

Quanfit – nowy wymiar fitness

Quanfit Fitness, Quanfit Wellness, Quanfit Cafe

---

Quanfit jest koncepcją luksusowego klubu fitness, podążającego za trendami, odpowiadającego potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Przestronna powierzchnia ponad 2 000 metrów kwadratowych daje możliwość odbycia treningu na jednej z sześciu stref fitness,

skorzystania z najwyższej jakości sprzętu marki Life Fitness, Hammer Strength.

Równie ważnym elementem treningu jest regeneracja po wysiłku.

Swoich Gości zapraszamy do wyodrębnionej przestrzeni wellness.

Osobna recepcja świadcząca serwis ręczników, wprowadzi do świata relaksu.

Basen, jacuzzi, grota solna, sauny oraz strefa relaksu pozwoli osiągnąć harmonię ciała i duszy.

Dopełnienie będzie stanowić potreningowy posiłek oraz filiżanka ciepłej kawy wypita w Quantum Cafe.