Nowe Sklepy

Medicine Już otwarte

Medicine

Kolekcje Medicine tworzą polscy projektanci, a do współpracy często zapraszani są znani artyści, którzy tworzą unikalne, limitowane kolekcje. Dla kogo są ubrania Medicine? Dla Ciebie. Nieważne ile masz lat i czym się zajmujesz. Ważne jest to, jak wykorzystujesz trendy modowe w tworzeniu własnego stylu. Marka tworzy ubrania dla tych, którzy posiadają własny styl wpisujący się w światowe trendy, ale jednak oryginalny. Są otwarci na nowości, poszukują wygodnych, casualowych, miejskich ubrań, które można nosić do pracy i w weekendy. Doceniają rzeczy estetyczne i dobrej jakości. To, co wyróżnia Medicine to przede wszystkim bardzo ciekawe wzornictwo oraz limitowane serie przygotowane przez utalentowanych twórców.

BrandMedicinewas set up in August2013.

Medicine collections are created by Polish designers. We often invite for cooperationwell-known artistswho designunique and limited collections for us. Who are our clothes for? For you. No matter how old you are and what you do in life. The determinant is how you use fashion trends in creating your own style. We design clothes for those, who have their own style, who can blend in global trends but remain original. They are open to new, they are looking for comfortable, casual, urban clothes that can wear both to work and in their free time. They like aesthetic things with good quality. What makes this brand different form others is a very interesting design and limited series created by young talented artists.

Magnetic Już otwarte

Magnetic

Magnetic to marka dla kobiet, które cenią sobie oryginalny styl. To doskonała alternatywa dla sieciówek. U nas znajdziesz najnowsze trendy, lecz w niepowtarzalnym wydaniu. Nasze ubrania i dodatki przeznaczone są dla odważnych, pewnych siebie i nowoczesnych kobiet, które nie boją się awangardy. Wysoka jakość, niebanalne dodatki i unikalny styl – to wyróżnia nas na tle innych. Oferujemy zarówno ubrania casualowe, jak i na wielkie wyjście. Nie czekaj, pozwól sobie na odrobinę luksusu. Magnetic to coś, co przyciąga! www.magneticsklep.pl

 

Smoke Shop Wkrótce otwarcie

Smoke Shop

Sklepy Smoke Shop to ogólnopolska sieć trafik wyspecjalizowana w handlu wyrobami tytoniowymi z każdego segmentu rynku. Lokalizujemy nasze salony głównie w dużych galeriach handlowych w całej Polsce. Obecnie rodzina salonów tytoniowych Smoke Shope liczy ponad dwadzieścia lokalizacji m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Radomiu, Kielcach i Katowicach. Serdecznie nam miło, że teraz możemy zaprosić Państwa do naszego salonu w Galerii Cuprum.

 

Dolce Vita Wkrótce otwarcie

Dolce Vita

Dolce Vita to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością.

Firma w swojej obecnej formie działa już od wielu lat, poszerzając zarówno asortyment, jak i liczbę lokalizacji.

Naszą dumą są lody, które produkujemy sami w oparciu o naszą recepturę przekazywaną z pokolenia na pokolenie,

a nasze autorskie desery skradły już niejedno serce :)

W ofercie naszego lokalu znajdziecie nie tylko lody, ale także kawy, gofry, koktajle, bogatą ofertę produktów fit,

a także autorskie śniadania.

Szczególnie polecamy naleśniki wytrawne, tapas, oraz bogatą ofertę lunchy. 

Będzie smacznie, przytulnie i jesteśmy pewni że każdy znajdzie coś dla siebie! 

 

Triumph Zmieniliśmy się dla Ciebie

Triumph

Firma Triumph pojawiła się na rynku ponad 130 lat temu, zmieniając się w tym czasie z małej gorseciarskiej, rodzinnej manufaktury w jedną z największych firm bieliźniarskich na świecie.

Triumph wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej kobiety, a misją firmy jest sprawienie, aby każda z nich, bez względu na wiek i rozmiar czuła się wyjątkowo.

 

Douglas Zmieniliśmy się dla Ciebie

Douglas

Perfumerie Douglas mogą się poszczycić największym w Polsce wyborem światowych oraz krajowych kosmetyków pielęgnacyjnych, kosmetyków do makijażu oraz zapachów.

Perfumerie Douglas oferują więcej niż tylko sprzedaż kosmetyków, tworzą bowiem nową jakość, tzw. life style, rozumiany jako szeroki zakres usług i korzyści dla Klienta.

W Perfumeriach Douglas, każdy z Państwa może liczyć na profesjonalną obsługę, bezpłatne porady kosmetyczne i makijażowe.

Każdy zakup jest - na życzenie klienta - elegancko pakowany oraz zawsze premiowany próbkami produktów. Informacje o naszych aktualnych ofertach dostępne są na naszej stronie internetowej.

Marki: Bardzo duży wybór marek selektywnych min: Dior, Chanel. Lancom, Biotherm, Estee Lauder, Clinique, i wiele innych. Mass market: Eris, Dermika, L’Oreal Paris, Deborah, Nouba, AA, Max Factor , Bourjois I wiele innych.Marki pielegnacyjne, makiajżowe, zapachy, produkty do pielegnacji włosów, manicure, SPA.

 

Yves Rocher Zmieniamy się dla Ciebie

Yves Rocher

Atelier - kosmetyki roslinnej. Yves Rocher - kosmetyki na bazie składników roślinnych.