Nowe Sklepy

Pandora Już otwarte

Pandora

PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii w przystępnych cenach. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię wykonaną wyłącznie z najwyższej jakości srebra, złota oraz kamieni szlachetnych. Oryginalne i szczegółowe wzory łączą w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią.

Marka od lat inspiruje kobiety do wyrażania osobistego, indywidualnego stylu, poprzez kobiecą biżuterię symbolizującą niezapomniane chwile i najważniejsze momenty życia. Produkty PANDORA sprzedawane są w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach.

Każda kobieta ma w swoim życiu chwile, które, chciałaby, aby trwały wiecznie. PANDORA znalazła sposób by zatrzymać je na zawsze...
Misją marki jest oferowanie kobietom na całym świecie wysokiej jakości, ponadczasowej biżuterii , aby tym samym mogły zainspirować je do wyrażania swojej niepowtarzalności. Każda kobieta ma swoją wyjątkową historię życia i niezapomniane chwile z nią związane, a dzięki biżuterii PANDORA może mieć ją zawsze przy sobie.

Rozpocznij kolekcję swoich niezapomnianych chwil z biżuterią Pandora.

ZAPRASZAMY DO AUTORYZOWANEGO SALONU PANDORA POZIOM 1.

 

Babska Szafa Już otwarte

Babska Szafa

Babska Szafa oferuje wszystkim Paniom odzież w szeroko rozumianym znaczeniu :) Znajdziemy tam spodnie, sukienki, kombinezony, spódnice oraz wizytowe koszule ! Ponadto w Naszym butiku można nabyć biżuterię i dodatki do każdej torebki. Serdecznie zapraszamy!
Pop factory Już otwarte

Pop factory

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów biżuterii stalowej w Polsce.Na rynku jubilerski działamy od 1991 r. w sprzedaży hurtowej oraz od kilku lat w sprzedaży detalicznej.

Z sukcesem propagujemy wprowadzanie na polski rynek jubilerski biżuterii modowej ze stali szlachetnej 316L.