Nowi najemcy

Kuchnia Marche Zmieniliśmy się dla Ciebie

Kuchnia Marche

Połączenie miłości do podróżowania i fascynacja kuchnią polską zrodziło nowoczesną restaurację Kuchnia Marche. To wyjątkowe miejsce, w którym uraczymy Cię pysznym posiłkiem, a także damy wytchnienie podczas wyczerpujących zakupów.

Ogrom pasji, wyobraźni i doświadczenia mieszamy ze świeżymi, polskimi produktami bez konserwantów i sztucznych barwników. Nie używamy również mikrofalówek oraz półproduktów. Stawiamy na smak i jakość codziennie serwując co innego w zależności od pory roku. Restauracja Kuchnia Marche oferuje dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu w wygodnym systemie na wagę przy określonej cenie za 100 gram, dzięki czemu mamy możliwość dowolnego skomponowania naszego talerza składającego się z różnych potraw, takich na jakie mamy ochotę w danej chwili.

Kuchnia Marche to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie zdrowy tryb życia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również dania wegetariańskie i dania fitness, świeże koktajle i soki.

Zawsze w ostatniej godzinie otwarcia zapraszamy na wyprzedaż -50% na dania z gorącego bufetu! Każdy znajdzie u nas swoje ulubione smaki i aromaty. Sam decydujesz co i ile jesz.

Zakochaj się w Kuchnia Marche!

Giacomo Conti Zmieniliśmy się dla Ciebie

Giacomo Conti

Z dbałością o każdy szczegół…

Salon mody męskiej GIACOMO CONTI w Lubinie to jeden z kilkudziesięciu sklepów sieci, które firma posiada na terenie całego kraju. Propozycja marki - czyli modne businessowe i ślubne garnitury, smokingi, designerskie marynarki oraz asortyment smart casual - skierowana jest do mężczyzn, którzy poszukują eleganckich strojów szytych z naturalnych tkanin z dbałością o detale. Projektowane przez GIACOMO CONTI ubrania charakteryzuje nie tylko doskonałe wzornictwo, ale i wysokiej jakości tkaniny pochodzące od najlepszych europejskich producentów – Cerruti, Zegna, Brennet, Getzner czy Mileta.

Oferta GIACOMO CONTI to odzież pasująca zarówno na uroczyste okazje, do pracy jak i na weekendy.

Magnetic Wkrótce otwarcie

Magnetic

Magnetic to marka dla kobiet, które cenią sobie oryginalny styl. To doskonała alternatywa dla sieciówek. U nas znajdziesz najnowsze trendy, lecz w niepowtarzalnym wydaniu. Nasze ubrania i dodatki przeznaczone są dla odważnych, pewnych siebie i nowoczesnych kobiet, które nie boją się awangardy. Wysoka jakość, niebanalne dodatki i unikalny styl – to wyróżnia nas na tle innych. Oferujemy zarówno ubrania casualowe, jak i na wielkie wyjście. Nie czekaj, pozwól sobie na odrobinę luksusu. Magnetic to coś, co przyciąga! www.magneticsklep.pl

 

Medicine Wkrótce otwarcie

Medicine

Kolekcje Medicine tworzą polscy projektanci, a do współpracy często zapraszani są znani artyści, którzy tworzą unikalne, limitowane kolekcje. Dla kogo są ubrania Medicine? Dla Ciebie. Nieważne ile masz lat i czym się zajmujesz. Ważne jest to, jak wykorzystujesz trendy modowe w tworzeniu własnego stylu. Marka tworzy ubrania dla tych, którzy posiadają własny styl wpisujący się w światowe trendy, ale jednak oryginalny. Są otwarci na nowości, poszukują wygodnych, casualowych, miejskich ubrań, które można nosić do pracy i w weekendy. Doceniają rzeczy estetyczne i dobrej jakości. To, co wyróżnia Medicine to przede wszystkim bardzo ciekawe wzornictwo oraz limitowane serie przygotowane przez utalentowanych twórców.

BrandMedicinewas set up in August2013.

Medicine collections are created by Polish designers. We often invite for cooperationwell-known artistswho designunique and limited collections for us. Who are our clothes for? For you. No matter how old you are and what you do in life. The determinant is how you use fashion trends in creating your own style. We design clothes for those, who have their own style, who can blend in global trends but remain original. They are open to new, they are looking for comfortable, casual, urban clothes that can wear both to work and in their free time. They like aesthetic things with good quality. What makes this brand different form others is a very interesting design and limited series created by young talented artists.