Pokaz Mody

Niezwykły pokaz mody z udziałem klientów Cuprum Arena

Pokaz mody w galerii to już stały element krajobrazu jeśli chodzi o prezentacje nowych kolekcji. Tym razem jednak Cuprum Arena przygotowała dla odwiedzających coś wyjątkowego – pokaz mody, w którym wezmą udział jej klienci!

W ubiegłą niedzielę w galerii odbył się casting dla amatorów modelingu pod patronatem znanej agencji modelek Claris Model Management. Podczas castingu jury wybrało spośród kandydatów 10 osób – 5 kobiet i 5 mężczyzn. Wybrani modele przeszli profesjonalne szkolenie, które poprowadziły była modelka i właścicielka agencji modelingowej Claris Katarzyna Jarzemka oraz stylistka, wizażystka i coach wizerunku Marzena Lampasiak z firmy AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku.

Teraz wybrani kandydaci pokażą nowo nabyte umiejętności na prawdziwym wybiegu, podczas pokazu mody 8 października w galerii Cuprum Arena. Towarzyszyć im będą modele znani z popularnego telewizyjnego show modowego, m.in. Kamila Ibrom, Jagoda Judzińska, Paweł Poręba, Samuel Kowalski czy Adam Boguta.

W trakcie pokazu zobaczymy trzy odsłony jesiennych kolekcji, każdy odbędzie się o pełnej godzinie. O godzinie 15:00 wszyscy modele zaprezentują stroje sportowe. Pokaz numer dwa to stroje casualowe, które mogą stać się inspiracją do codziennych stylizacji dla każdego. Trzecia odsłona to eleganckie stroje wieczorowe idealne do teatru czy na wykwintną kolację.

Stylizacje inspirowane sezonem jesień/zima przygotują Marzena Lampasiak z Auberginii wraz ze stylistką Cuprum Arena Barbarą Szymanderą, która udziela porad klientom galerii w ramach popularnych bezpłatnych konsultacji modowych. Po każdej odsłonie pokazu na scenie odbędą się wywiady oraz konkursy, a widzowie mogą liczyć na pamiątkowe zdjęcia na ściance oraz chwilę rozmowy ze znanymi modelami o realiach ich pracy, kulisach świata mody, czy udziale w programie telewizyjnym. Całość imprezy poprowadzi prezenter Mateusz Kaczmarek, znany ze Studia Lotto oraz TVP Info.

Zdjęcia