Karta sklepu

Pandora
Biżuteria, Upominki
poziom 1
pandora.lubin@ekokarat.pl
509 344 037
pandora.net/pl-pl

Pandora

PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii w przystępnych cenach. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię wykonaną wyłącznie z najwyższej jakości srebra, złota oraz kamieni szlachetnych. Oryginalne i szczegółowe wzory łączą w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią.

Marka od lat inspiruje kobiety do wyrażania osobistego, indywidualnego stylu, poprzez kobiecą biżuterię symbolizującą niezapomniane chwile i najważniejsze momenty życia. Produkty PANDORA sprzedawane są w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach.

Każda kobieta ma w swoim życiu chwile, które, chciałaby, aby trwały wiecznie. PANDORA znalazła sposób by zatrzymać je na zawsze...
Misją marki jest oferowanie kobietom na całym świecie wysokiej jakości, ponadczasowej biżuterii , aby tym samym mogły zainspirować je do wyrażania swojej niepowtarzalności. Każda kobieta ma swoją wyjątkową historię życia i niezapomniane chwile z nią związane, a dzięki biżuterii PANDORA może mieć ją zawsze przy sobie.

Rozpocznij kolekcję swoich niezapomnianych chwil z biżuterią Pandora.

ZAPRASZAMY DO AUTORYZOWANEGO SALONU PANDORA POZIOM 1.