Karta sklepu

Pralnia EBS
Usługi
poziom 0
577-466-744

Pralnia EBS

Po dwudziestu latach funkcjonowania na polskim rynku pod nazwą 5asec zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszej działalności pralniczej z własną marką „pralnia EBS”. Nowe logo wywodzi się od nazwy naszej firmy, a nazwa zobowiązuje: European Best Services. W skrócie: EBS.

Pierwszą w Polsce pralnię otworzyliśmy w 1999 roku w Katowicach. W chwili obecnej nasze pralnie spotkacie w ponad 120 nowoczesnych placówkach, zlokalizowanych głównie w centrach handlowych.

Przez 20 lat obecności na polskim rynku, nasze pralnie stały się niekwestionowanym liderem na rynku usług pralniczych. Jesteśmy wyznaczającym trendy innowatorem z największym i najlepiej wyposażonym zapleczem technologicznym.

Nowe, własne logo „pralnia EBS” daje nam większe możliwości dostosowania naszej oferty do oczekiwań klientów w Polsce. Pod nową marką nadal czynimy wszystko aby oferować Państwu najwyższą jakość naszych usług, nadal inwestujemy w nowoczesny sprzęt i technologie, nadal nieustannie szkolimy nasz personel. Staliśmy się także jeszcze bardziej ekologiczni.

Do zobaczenia w „pralniach EBS”