Karta sklepu

Sephora
Zdrowie, Uroda
poziom 1
76 752 20 27
sephora.pl

Sephora

„Sephora" Jest nieskonczonym zródłem piękna. Ta sieć perfumerii, naprawdę innych niż reszta, założona we Francji w 1969 roku, od 1997 roku stanowi cześć grupy LVMH.

Sephora jest miejscem wyjątkowym, które bawi się pięknem wszystkich. Jest niezrównana w wyszukiwaniu nowatorskich marek, aplikowaniu trendów, kształtowaniu kanonów estetycznych i udzielaniu rad, dzięki czemu kupowanie staje się wyjątkowym doznaniem.

Oferuje całkowitą swobodę, do wejścia, wachania, marzenia, bawienia sie, eksperymentowania i nie dokonywania zakupów. Prowokuje emocje inicjując przyjemność poznawania, odkrywania atmosfery oraz uważnego słuchania. Oryginalne produkty, prekursorskie usługi i innowacyjna komunikacja - Sephora ceni odwagę i dlatego nieustannie pozwala dochodzić do głosu nowoczesności.

Kwintesencja piękna w najlepszej cenie? To właśnie marka Sephora! W trakcie poszukiwań przyjemności i piękna Sephora stała się na marką sama w sobie, wyróżniająca sie przystępnymi cenami oraz konkurencyjnymi zestawami, swoim zdumiewającym stylem i gwarancja jakości.

A ponieważ nie należy do tych, którzy spoczywaja na laurach (złotych), swój katalog, zawierający 1400 pozycji, wzbogaca corocznie o 300 nowości. Nie mniej.”