Karta sklepu

Triumph
Moda
poziom 1
lubin.triumph@wp.pl
76/ 846 28 58

Triumph

Firma Triumph pojawiła się na rynku ponad 130 lat temu, zmieniając się w tym czasie z małej gorseciarskiej, rodzinnej manufaktury w jedną z największych firm bieliźniarskich na świecie.

Triumph wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej kobiety, a misją firmy jest sprawienie, aby każda z nich, bez względu na wiek i rozmiar czuła się wyjątkowo.

Triumph ma przyjemność zaprezentować nową kolekcję na sezon Wiosna/Lato 2017 pod hasłem: „Znajdź Ideał dla każdej siebie”. Kolekcja została stworzona z myślą
o nowoczesnych kobietach i wieloaspektowym życiu, które prowadzą. Kobieta Triumph’a godzi na co dzień wiele zadań i realizuje się na różnych płaszczyznach – jest aktywna, uprawia sport, osiąga sukcesy w życiu zawodowym, jest matką i seksowną, pewną siebie kobietą. Nowa, kreatywna koncepcja „Znajdź Ideał dla każdej siebie” pokazuje, w jaki sposób szeroka kolekcja bielizny Triumph może towarzyszyć kobietom w różnych momentach ich życia, wspierając je w osiąganiu wyznaczonych celów i zapewniając komfort, którego oczekują - niezależnie od wieku, rozmiaru czy okazji.

W kolekcji Wiosna/Lato 2017 Triumph prezentuje najbardziej pożądane fasony bielizny: kultową, idealną na co dzień – Amourette 300, uwodzicielską kolekcję na wieczór, funkcjonalną bieliznę modelującą – Airy Sensation oraz sportową linię triaction.
Przyjdź do salonu Triumph i znajdź ideał perfekcyjnie dopasowany do Ciebie!