Karta sklepu

United Colors of Benetton
Moda
poziom 1

United Colors of Benetton

Sieć sklepów należąca do włoskiego przedsiębiorstwa Benetton Group S.r.l, założona przez Luciano Benettona i jego rodzeństwo w 1965r, od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klienteli z całego świata wliczając  w to również  gwiazdy show-biznesu. United Colors of Benetton jest jedną z niewielu marek, która posiada w swoim asortymencie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z ogromną gamą kolorystyczną oraz wzornictwem tworzą niepowtarzalne i unikatowe kolekcje.

Ponadto marka Benetton słynie ze swoich szeroko komentowanych kampanii społecznych, których celem jest zwrócenie uwagi na otaczające nas problemy życia codziennego, dzięki czemu  pokazuje, że jest nie tylko i wyłącznie producentem odzieży.

Wysokiej jakości produkty, paleta kolorów, niepowtarzalny design oraz angażowanie się  w życie społeczne i przede wszystkim  rodzinna atmosfera, to główne cechy tworzące niepowtarzalną markę jaką jest Benetton. W salonie CH Cuprum Arena dostępna jest linia damska oraz dziecięca.