Szczegóły eventu

13-go w Piątek

Już za nami

13-go w piątek – Uważasz się za Pechowca? Przyjdź i przekonaj się o tym w Cuprum Arena!

Jeśli drżysz na samą myśl o czarnym kocie, napawa Cię lękiem przejście pod drabiną i absolutnie nigdzie nie ruszasz się bez gwarantującej szczęście podkowy, czekamy na Ciebie „13-tego w Piątek”. Galeria Cuprum Arena sprawi, że każdy pechowiec poczuje się tego dnia wyjątkowo szczęśliwy.

Piątek  13-tego, który zarówno u bardziej, jak i u mniej przesądnych, wzbudza niepokój, w lubińskim centrum handlowo – rozrywkowym stanie się okazją do zabaw.

„Najszczęśliwsze Zdjęcie w Piątek 13-Tego” – do konkursu pod tym hasłem można zgłaszać się już 2 czerwca. Do wygrania wyjątkowy wypoczynek w Hotelu Sułkowski w Boszkowie, skok z bungee, lot paralotnią, czy voucher do spa. W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły, których zadaniem będzie wykonanie najlepszej scenografii na scenie z użyciem „pechowych” rekwizytów. Dodatkowo, każdy z uczestników będzie musiał odnaleźć jeszcze jeden element, ukryty na terenie naszej galerii – wyjaśnia Ewa Sieńko, menager ds. marketing Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Ponadto całe mnóstwo zabaw i konkursów. Duża dawka pozytywnej energii i humoru sprawi, że każdy pechowiec w tym dniu poczuje się wyjątkowo szczęśliwy tym bardziej, że na każdego czekają wspaniałe nagrody. Wystarczy tylko mieć pecha.

Wykonane przez fotografa zdjęcia zostaną wyeksponowane na tablicach prezentacyjnych, a następnie poddane ocenie komisji konkursowej, złożonej z organizatorów oraz publiczności. Udział w zabawie mogą wziąć wszystkie osoby, które wcześniej zalogują się na specjalnej platformie, na stronie Galerii Cuprum Arena, a także wszyscy,  którzy zgłoszą się w trakcie trwania eventu.

Oprócz konkursu głównego, 13 czerwca odbędą się psikusy na scenie, czyli „pechowe” konkursy z nagrodami. Na najmłodszych czekają natomiast tematyczne giga puzzle, które na czas będą układać w dwuosobowych drużynach oraz zabawa a animatorami.

---

Atrakcje w ramach akcji „13- Tego w Piątek” potrwają w godz. 13.00 – 18.00.

// 6-dniowy pobyt dla dwojga w hotelu Sułkowski

// voucher o wartości 500 zł do Unikatonia concept spa & wellness

// lot paralotnią

// skok z bungee

// 130 upominków

W programie między innymi: psikusy na scenie, giga puzzle, animacje dla dzieci

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu