Szczegóły eventu

Casting do Pokazu Mody

Już za nami

Zostań modelem z Cuprum Arena!

Zawsze marzyłeś by poczuć się jak supermodele na wybiegach? Chcesz pokazać na co Cię stać i zaprezentować się na wybiegu? Cuprum Arena przygotowało dla Ciebie doskonałą propozycję.

Już w najbliższą niedzielę, 2 października, na każdego miłośnika świata mody czeka niesamowita okazja do poznania go zza kulis. W galerii Cuprum Arena rusza profesjonalny casting dla amatorów fleszy i wybiegów. W godzinach 12:00-18:00 będzie można spróbować swoich sił pod czujnym okiem znanej agencji modelek Claris Model Management. Jest to agencja  o profilu międzynarodowym, która  współpracuje z takimi międzynarodowymi agencjami jak Elite, IMG, czy Women.

Podczas castingu profesjonalne jury wybierze spośród  kandydatów 10 osób – 5 kobiet i 5 mężczyzn. Wybrani kandydaci - modele oprócz castingu przejdą profesjonalne szkolenie, na którym dowiedzą się między innymi jak dbać o swój wizerunek, jak przygotować się na pokaz lub sesję zdjęciową, jak chodzi się na prawdziwych pokazach oraz poznają tajniki makijażu. Zajęcia poprowadzi była modelka i właścicielka agencji modelingowej Claris Katarzynę Jarzemska.

Wybrani kandydaci po szkoleniu pokażą nowo nabyte umiejętności na prawdziwym wybiegu, podczas pokazu mody 8 października w galerii Cuprum Arena. Towarzyszyć im będą modele znani z popularnego telewizyjnego show modowego, m.in. Kamila Ibrom, Jagoda Judzińska, Paweł Poręba, Samuel Kowalski czy Adam Boguta. W trakcie pokazu widzowie mogą liczyć na pamiątkowe zdjęcia z wszystkimi modelami, które może okazać się cenną pamiątką.

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu