Szczegóły eventu

Choinkowo

Już za nami

15 choinek
150 uczniów
1500 szklanych bombek

Start: 10:00

KONKURS
w którym uczniowie ręcznie dekorują bombki i stroją choinki.
Dla najlepszych atrakcyjne nagrody.

WARSZTATY
dekoracji świątecznego stołu

1.12-14.12.2014
Głosowanie na najładniejszą choinkę
Ogłoszenie wyników 16.12.2014

---

O tym, że Boże Narodzenie tuż, tuż, będą mogli przekonać się wszyscy, którzy 26 listopada odwiedzą lubińskie centrum handlowo – rozrywkowe. Podczas konkursu „Choinkowo” uczniowie przygotują aż 1500 ręcznie ozdabianych bombek, którymi następnie udekorują 15 choinek. Świąteczne drzewka będzie można podziwiać w atrium na poziomie 0. Te z największą ilością głosów przyniosą swoim twórcom nagrody.

„Choinkowo”, które już po raz trzeci odbędzie się w Galerii Cuprum Arena, potrwa od 26 do 28 listopada. Wspólne dekorowanie odbędzie się w godz. 10.00 – 13.00. W przedświątecznym konkursie wezmą udział 10 – osobowe reprezentacje ze szkół podstawowych w regionie. Lubin reprezentować będą: Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 7, Społeczna Szkoła Podstawowa, Zespół Szkół nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 8.  Dodatkowo, w konkursie wezmą udział placówki z regionu: Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie, Szkoła Podstawowa w Trzebnicach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Szkoła Podstawowa w Szklarach Górnych.

Uczniowie nie tylko przygotują unikalne ozdoby, ale również ustroją aż 15 choinkek. - Na świąteczne drzewka głosować będą klienci oraz fani na naszym profilu na Facebooku. Drużyny, których choinki otrzymają największą ilość głosów, otrzymają nagrody: bilety do kina Helios, zaproszenia do McDonald's oraz do lodziarni Grycan – mówi Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu