Szczegóły eventu

Czas na zmiany

Już za nami

Weź udział w konkursie i wygraj rower z Cuprum Arena!

Do wygrania dwa rowery Retro Bike!

Co należy zrobić by wziąć w nim udział:

1. Wykonaj zdjęcie pokazujący nam Twój zdrowy tryb życia.
2. Prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem "Mój sposób na bycie FIT" oraz danymi (imię, nazwisko) na adres konkurs@goodnewscompany.pl.
3. W tytule maila wpisz "Konkurs Retro Bike"
4. Bądź z nami podczas eventu w dniu 09 lutego, którego gościem specjalnym będzie Konrad Gaca twórca i prowadzący program "Fat Killers"
5. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 8 lutego 2014 r.

„Czas na zmiany” z Galerią Cuprum Arena

Pokazy fitness, maraton Zumby, warsztaty kuchni molekularnej oraz gość specjalny – Konrad Gaca, prowadzący program Fat Killers i twórca autorskiej metody odchudzana Gaca System. W niedzielę, 9 lutego, Galeria Cuprum Arena zaprasza na dzień poświęcony zdrowemu stylowi życia.

Spadek wagi oraz ogólna poprawa formy to jedno z najpopularniejszych noworocznych postanowień. Jednocześnie, jest jednym z celów, które najtrudniej osiągnąć.  Cuprum Arena wyciąga pomocną dłoń do wszystkich, mających problem z realizacją noworocznych planów. 9 lutego, na Klientów lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego czeka niedziela pod hasłem „Czas na zmiany. Moje nowe ja”.

- Gościem specjalnym wydarzenia będzie Konrad Gaca, który jak sam o sobie mówi, jest pasjonatem odchudzania. Dzięki autorskiemu programowi Gaca System, ponad 20 tysięcy osób straciło zbędne kilogramy. Pomoc w uzyskaniu prawidłowej wagi zaoferujemy również naszym Klientom, czynnie uczestniczącym w evencie. Najlepszą historię argumentującą potrzebę zmian nagrodzimy 6- miesięcznym programem on – line z Konradem Gacą – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Konrad Gaca pojawi się o godzinie 16.30. Autor książkowego bestsellera „Moje odchudzanie” opowie o swojej autorskiej metodzie Gaca System. W prezentacji wezmą również udział osoby, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy z pomocą trenera. Pozostałe atrakcje w ramach niedzieli pod znakiem fit startują o godz. 15.00. Dla swoich Klientów Galeria Cuprum Arena przygotowała bloki fizycznych aktywności: pokazy fitnessu, maraton Zumby, Aerobox’u i wiele innych. O tym, że zdrowy styl życia ma bardzo dużo wspólnego z tym, co znajduje się na talerzu przekonywać będzie Marcin Jabłoński, znany szerszemu gronu odbiorców z licznych wystąpień w programach telewizyjnych oraz międzynarodowych imprez kulinarnych. Warsztaty i pokazy kuchni molekularnej z jego udziałem odbywają się z wykorzystaniem wiedzy naukowej na temat gotowania, łącząc nietypowe sposoby z zaskakującymi zestawieniami. Dodatkowo, do godz. 18.00 będzie można skorzystać z porad profesjonalnych fizjoterapeutów i dietetyków, którzy m.in. dokonają pomiarów tkanki tłuszczowej. Natomiast obecni podczas eventu trenerzy personalni dobiorą zainteresowanym indywidualny zestaw ćwiczeń.

„Czas na zmiany. Moje nowe ja” rozpocznie się w niedzielę, 9 lutego o godz. 15.00 i potrwa do godz. 18.00. Udział we wszystkich atrakcjach w ramach wydarzenia oczywiście jest bezpłatny.

Dokumenty załączone