Szczegóły eventu

Fortuna kołem się toczy

Już za nami

Blisko 200 nagród czeka w zabawie „Fortuna Kołem się Toczy”, która wystartowała 1 marca. Gra inspirowana jest kultowym teleturniejem, którego oglądalność sięgała 10 mln widzów.

By wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy w dowolnym punkcie sprzedażowym Galerii Cuprum Arena za minimum 50 zł. Do dyspozycji klientów jest 130 salonów handlowo – usługowych.

Akcja „Fortuna Kołem się Toczy” rozpoczęła się wraz z początkiem marca i trwać będzie przez dwa tygodnie. To czas na rejestrację paragonu u hostessy oraz wypełnienie kuponu konkursowego, które będzie przepustką do otrzymania specjalnego losu. Uzupełnienie hasła upoważnia do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 6 samochodów na weekend z pełnym bakiem, ufundowanych przez Mercedes Benz oraz dodatkowe upominki.

- Dla uczestników zabawy „Fortuna Koła się Toczy” przygotowaliśmy blisko 200 nagród. Są to bilety do kina Helios, wypoczynek  w Hotelu Kudowa Zdrój, biżuteria, kosmetyki, gry komputerowe, zaproszenia do restauracji, gadżety od naszych najemców oraz wiele innych – informuje Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Finał zabawy „Fortuna Kołem się Toczy”  odbędzie się 15 marca w godz. 14.00 – 18.00. Akcja wspiera również fundację, pod którą podlega wrocławska dziennikarka Ewelina Lis. Wszyscy chętni mogą pomóc Ewelinie, która uległa tragicznemu wypadkowi. Wystarczy zakupić u hostessy specjalny los, z którego  całkowity dochód zostanie przekazany na kosztowne leczenie dziennikarki.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej oraz na fan page’u Galerii Cuprum Arena na Facebooku.

 

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu