Szczegóły eventu

Pokaz mody

Już za nami

Raper oraz wschodząca gwiazda popu to kolejni artyści z czołówki polskiej sceny muzycznej, którzy wystąpią w Galerii Cuprum Arena. Koncert Libera oraz Natalii Szroeder uświetni pokaz mody, gdzie najnowsze kolekcje jesień/zima 2013 zaprezentują najemcy lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego.

Zbliżającą się coraz większymi krokami jesień Cuprum Arena powita z muzycznym oraz modowym akcentem. Rozpoczynający się o godz. 16.00 pokaz mody będzie swoistym przewodnikiem po najnowszych trendach. Najemcy galerii, wśród których odnaleźć można liczące się brandy z kraju i świata, które zaprezentują szeroki wachlarz jesienno – zimowej oferty produktowej. Sobotni pokaz podzielony zostanie na kilka bloków tematycznych. Profesjonalne modelki zaprezentują kolekcję ubrań oraz dodatków miejskich i sportowych, a także elementy mody biznesowej i wieczorowej. Część pokazową zakończy prezentacja bielizny. W przerwach na widzów czeka natomiast taneczna część artystyczna w wykonaniu wrocławskiej szkoły Extra pod hasłem „Shadow Show”.

- Uzupełnieniem wrażeń wizualnych będzie wieczór z muzycznym akcentem. O godz. zapraszamy 19.00 na koncert Libera i Natalii Szroeder, który odbędzie się w atrium, na poziomie 0.– mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Raper, znany z wcześniejszej współpracy choćby z Sylwią Grzeszczak, sukcesywnie kreuje kolejną popową osobowość muzyczną. Delikatny i wdzięczny wokal Natalii można usłyszeć w kawałkach takich jak. m.in. „Nie patrzę w dół” oraz „Wszystko na raz”. Utwory, które śmiało można nazwać przebojami lata 2013, zabrzmią ze sceny Galerii Cuprum Arena już w sobotę, 21 września.

// 16.00
Rozpoczęcie pokazu / występ artystyczny

// 16.15 - 16.50
Moda miejska / występ artystyczny

// 17.00-17.35
Moda biznesowa / występ artystyczny

// 17.40 - 18.15
Moda wieczorowa / występ artystyczny

// 18.25 - 18.45
Pokaz bielizny / występ artystyczny

// 19.00
Koncert - Liber / Natalia Szroeder

Zdjęcia z eventu