Strefa Life Style

4 top fasony torebek

1 kwietnia 2016 Moda - Kobieta
torebka visual_2.jpg

Torebka to element garderoby, z którym się nie rozstajemy. Dlatego też powinna być dobra jakościowo, praktyczna i efektowna. W dodatku – zgodna z aktualnymi trendami!  Przedstawiamy fasony, które świecą triumfy tej wiosny.

Shopper bag, czyli duża torba mieszcząca format A4. Jej nazwa pochodzi od zastosowania – to torba idealna na zakupy. Jej eleganckie odmiany sprawdzą się w stylizacjach do pracy i na weekend, do szpilek i wygodnych sneakersów.

Kopertówka – torebka, której nazwa wzięła się z jej charakterystycznego, płaskiego kształtu. W przeszłości mała kopertówka była nieodłącznym elementem strojów wieczorowych. Współcześnie modna m.in. w wersji XXL i noszona w ciągu dnia. W tym sezonie jest bardzo kolorowa, zdobiona nadrukami i komiksowymi motywami.

Worek to atrakcyjna torebka, zazwyczaj bez dodatkowego zapięcia, ściągana troczkami lub paskami. Występuje w różnych rozmiarach i kolorach. Wykorzystasz ją głównie do stylizacji codziennych. Postaw na model zdobiony ultramodnymi frędzlami.

Listonoszka, nazywana również konduktorką czy raportówką to element zapożyczony z uniformów zawodowych. Nieduża, ale pojemna torba, wykonana z wytrzymałej skóry, będzie alternatywą dla prostej torebki na co dzień.

Torebki

Torebka slajd_2.jpg
Torebka 2_2.jpg Torebka 3_2.jpg Torebka 1_2.jpg Torebka 5_2.jpg Torebka 4_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

New Yorker

Moda Poziom 1

Ochnik

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

Mohito

Moda Poziom 1