Strefa Life Style

Drepczące małe stópki

4 lipca 2016 Moda - Dziecko
Cuprum Czerwiec40_2.jpg

Wybierając buty dla najmłodszych, pierwsze na co należy zwrócić uwagę to wygoda i odpowiedni fason. Dopiero na drugim miejscu znaczenie powinien mieć ich wygląd. Gdy już wiesz czego szukasz w parametrach obuwia, możesz dobierać je pod względem wizualnym.

Istnieją trzy najważniejsze zasady w budowie buta, których należy przestrzegać podczas wybierania obuwia dla najmłodszych. Pierwsza to wysokość cholewki. Powinna sięgać nieco ponad kostkę. Będzie to wymuszać prawidłowe ustawienie stopy. Druga to nosek. Wybieraj buty o szerokim i wysokim czubku, by dziecko miało swobodę w ruszaniu paluszkami. Trzecia zasada to elastyczna podeszwa zaginająca się na linii palców.

Sklepy z butami dla dzieci mają szereg fasonów skierowanych dla dzieci. Najczęściej wzorowane są one na obuwiu dla dorosłych – dla chłopców modne teraz trampki czy sneakersy, a dla dziewczynek sandałki na wyższej podeszwie.
Wiadomo jednak, że dzieci należy często przekonywać do nowych elementów garderoby – najlepiej robić to poprzez ich upodobania. Dlatego w sklepach bez problemu znajdziesz buciki przyozdobione bajkowymi motywami. Dziewczynki na pewno ucieszą się z butów, w których chodziła Elsa z Krainy Lodu czy z sandałków z logiem Barbie. Chłopcy zaś poczują się jak superbohaterowie dodając sobie mocy poprzez zabawę w butach ze Spider-Manem czy Batmanem.

Buty

Cuprum Czerwiec41_2.jpg
Cuprum Czerwiec42_2.jpg Cuprum Czerwiec44_2.jpg Cuprum Czerwiec43_2.jpg Cuprum Czerwiec45_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

CCC

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

Deichmann

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0