Strefa Life Style

Flower Power

3 marca 2017 Moda - Kobieta
flower_power_2.jpg

Florystyczny trend od lat pojawia się na wybiegach w coraz to odważniejszych formach. W tym sezonie projektanci stawiają na swojskie motywy inspirowane polnymi kwiatami lub wyraźne tropikalne akcenty na tle bieli, granatu, soczystej zieleni, a nawet czerwieni – odważnie, ale też wyjątkowo uroczo! Od barw i różnorodności wzorów można dostać zawrotu głowy, ale botanicznego trendu nigdy za mało, dlatego możesz ubierać się w kwiaty od stóp do głów – wszystkie „kwieciste” chwyty są dozwolone.

Kwiatowe printy zarezerwowane są już nie tylko dla dziewczęcych sukienek. Prezentują się wyjątkowo intrygująco na marynarkach, spodniach i dodatkach. Rozmaitość barw i fasonów, sprawia, że każda z kobiet znajdzie wzór dla siebie, niemal na każdą okazję. Kwiaty sprawdzą się zarówno na wizytowe spotkania, jak i na romantyczne wieczory. Tradycjonalistki mogą sięgnąć po delikatne motywy polne na tle spokojnych barw. Z kolei kobiety, które lubią zaakcentować swój indywidualizm doskonale podkreślą look mocnym, egzotycznym akcentem. Śmiało!

Ubiór

flower_power2_2.jpg
flower_power9_2.jpg flower_power3_2.jpg flower_power7_2.jpg flower_power4_2.jpg flower_power8_2.jpg flower_power5_2.jpg flower_power6_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Time Trend

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Bershka

Moda Poziom 1

Mohito

Moda Poziom 1