Strefa Life Style

Kreacja na karnawał

7 grudnia 2015 Moda - Kobieta
na karnawal visual_2.jpg

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, dlatego pora pomyśleć o odpowiedniej kreacji. Niezależnie od tego, czy nowy rok powitasz w ulubionym klubie czy na stoku, przygotowaliśmy dla ciebie drobne podpowiedzi. Może o kilku z potrzebnych dodatków warto wspomnieć w liście do Świętego Mikołaja?

Podczas tradycyjnych przyjęć nadal największą popularnością cieszą się sukienki. Jeśli wybierasz się na uroczysty bal, postaw na długość maksi, na mniej oficjalnych imprezach – możesz pozwolić sobie na mini. W tym sezonie królują kreacje inspirowane stylem gotyckim – czarne i koronkowe albo olśniewające suknie z metalicznych tkanin czy bogato zdobione cekinami. Zawsze dobrym wyborem będzie mała czarna. Do tej ostatniej warto dodać charakterystyczne akcesoria – elegancką opaskę czy dekoracyjną torebkę o oryginalnym kształcie.

W mieście

kreacja 1 w miescie_2.jpg
kreacja 1 opaska_2.jpg kreacja 1 buty_2.jpg kreacja 1 rekawiczki_2.jpg kreacja 1 torba_2.jpg kreacja 1 sukienka_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Mohito

Moda Poziom 2

Ochnik

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

H&M

Moda Poziom 1

W górach

Sylwestra spędzisz w góralskiej karczmie, a lampkę szampana wypijesz na stoku? Wybierając odpowiedni strój, możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Postaw na eklektyczną stylizację, łączącą w sobie styl glamour i sportowy szyk. Wybierz srebrzyste legginsy i górę w podobnym stylu. Podstawą niech będą stylowe śniegowce – takie jak te noszone przez gwiazdy w modnych narciarskich kurortach.

kreacja 2 w gorach_2.jpg
kreacja 2 kurtka_2.jpg kreacja 2 brelok_2.jpg kreacja 2 legginsy_2.jpg kreacja 2 czapka_2.jpg kreacja 2 sniegowce_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Sinsay

Moda Poziom 1

Mohito

Moda Poziom 2

Ochnik

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0