Strefa Life Style

Krótko i na temat

3 sierpnia 2016 Moda - Mężczyzna
sierpien42_2.jpg

Szorty na pierwszy rzut oka mogą kojarzyć się z wakacjami, urlopem i wycieczkami. Rzadko kiedy mężczyźni decydują się na założenie krótkich spodni na co dzień, do pracy czy na wieczorne wyjście. Tego lata projektanci jednak postanowili ułatwić panom przetrwanie wakacji. Dołączyli szorty do najelegantszych kolekcji!

Nie są to jednak zwykłe krótkie spodnie. Mimo wszystko obowiązują zasady, których należy przestrzegać. Modne szorty to te sięgające kolana (nie krótsze). Najlepiej z eleganckim kantem bądź lekko podwinięte. Powinny być dopasowane do sylwetki i mieć zgaszony kolor. Dobrze dobrane krótkie spodnie bez problemu można zestawić z koszulą typu „slim” i sportową marynarką. Szorty wpisują się również w bardzo modny w tym sezonie styl marynarski. Wtedy takie spodnie zestawiamy z pasiastym t-shirtem i żeglarkami (zamszowe buty ze sznurkowym akcentem – obowiązkowo noszone bez skarpetek albo z niewidocznymi „stópkami”).
Między tego typu szortami, znajdują się również rockowe perełki – jeansowe, przetarte spodnie. Te powinny być łączone jedynie z luźnymi t-shirtami w stylizacjach na co dzień.

Szorty

sierpien43_2.jpg
sierpien44_2.jpg sierpien45_2.jpg sierpien46_2.jpg sierpien47_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

New Yorker

Moda Poziom 1

H&M

Moda Poziom 1