Strefa Life Style

Modna geometria

3 sierpnia 2016 Moda - Kobieta
sierpien36_2.jpg

Trendowe akcesoria potrafią uczynić cuda z najprostszymi stylizacjami. Wystarczy jeden wyszukany akcent, aby kreacja nabrała charakteru. W tym sezonie takimi dopełniaczami mogą być stylowe torebki w geometryczne wzory, bądź te o niebanalnych kształtach.

Inspirowane nowoczesną sztuką torebki to małe arcydzieła. Dostępne są w wersjach bardzo kolorowych, jak i tych stonowanych. Mają też cechę ponadczasowości. Bo trend ten wraca jak bumerang co kilka sezonów, a dobre torebki przetrwają przez lata. Dobrze o tym widzą wielcy fani geometrycznych akcesoriów – Tommy Hilfiger, Proenza Shouler, Ralph Lauren i Marc Jacobs.

Na sklepowych półkach znajdują się torebki o różnych fasonach. Panie lubiące te w wersji XXL chętnie odwiedzą Ryłko. Kobiety ceniące delikatniejsze dodatki na pewno znajdą coś dla siebie w CCC oraz Deichmannie.
Jeśli sama geometria to za mało, można postawić na dodatkowe elementy, które sprawią, że torebka będzie jeszcze mocniej ekstrawagancka. Niezwykle modne w tym sezonie są przypinki, naszywki i breloczki mocowane przy różnych częściach garderoby – również przy torebkach.  

Torebki

sierpien37_2.jpg
sierpien38_2.jpg sierpien39_2.jpg sierpien40_2.jpg sierpien41_2.jpg sierpien38b_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

CCC

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

H&M

Moda Poziom 1

Ryłko

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 1

Deichmann

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0