Strefa Life Style

Na doczepkę

4 lipca 2016 Moda - Kobieta
Cuprum Czerwiec8_2.jpg

W tym roku projektanci mocno zainspirowali się na latach 70, 80 i 90. Niezależnie od dekady, w każdej z nich był jeden taki nurt, który się co jakiś powtarzał. Chodzi o ubrania zdobione naszywkami. Najlepiej tymi kolorowymi, z wyraźnymi przesłaniami.

Tego lata jednak naszywki muszą być kolorowe, wywołujące uśmiech. Najlepiej na jeansowych kurtkach albo spodniach typu boyfriend.

Historia naszywek sięga punkowych lat 70, kiedy osoby słuchające pierwszego cięższego grania chciały wyrażać siebie poprzez noszone hasła, ale i wyraźnie pokazywać co kochają i w którym kierunku podążają – m.in. wyszywając nazwy zespołów muzycznych, które były przez nich cenione. Zostało to do dziś. Jednak na szerszą skalę to po prostu akcent, który ma dopełnić stylizację.

Ubrania z naszywkami to propozycja na co dzień – do pracy (jeśli możesz ubierać się luźniej) czy na weekendowe spotkania. Łącz je z kolorowymi t-shirtami i sportowymi butami – sneakersami czy „muszlami”. W wersji bardziej rockowej, do jeansowej kurtki dobieraj obcisłą spódniczkę i glany. 

Naszywki

Cuprum Czerwiec9_2.jpg
Cuprum Czerwiec10_2.jpg Cuprum Czerwiec13_2.jpg Cuprum Czerwiec11_2.jpg Cuprum Czerwiec12_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Mohito

Moda Poziom 2

House

Moda Poziom 2