Strefa Life Style

Najlepsze prezenty dla babci i dziadka

31 grudnia 2016 Prezenty - Kobieta
dziadkowie otwarcie_2.jpg

Dwudziesty pierwszy i drugi stycznia to wyjątkowe daty. W tych dniach najważniejsi są seniorzy, czyli babcia i dziadek. Każdy wnuk w tym czasie chętnie ich odwiedza, dziękując wyjątkowym upominkiem za opiekę i wsparcie. Czasem jednak trudno wybrać ten idealny. A wystarczy postawić na klasykę – ta zawsze się sprawdza!

Najczęściej wybieranymi prezentami są te „zdrowotne”. To suplementy, które mają wzmocnić ich odporność czy pomóc ich sercu. Jednak warto też pomyśleć o hobby czy gustach naszych dziadków – tego typu upominki zawsze wywołają uśmiech na ich twarzach.

Seniorzy z reguły uwielbiają czytać, pogłębiać już dużą wiedzę. Jednym z takich podarunków może być książka o znanych artystach, np. o rodzinie Beksińskich. To kontrowersyjna biografia, która opowiada między słowami nie tylko o twórczości ojca i syna, ale również o prywatnych wydarzeniach i o emocjach, które towarzyszyły relacji między Zdzisławem Beksińskim a Tomaszem. Darując dziadkowi taką lekturę, warto ją potem od niego pożyczyć. Na pewno da wiele godzin dyskusji dotyczącej jej treści.

Trafionym prezentem będzie także ponadczasowy dodatek podkreślający elegancję i styl seniora. Sprawdzi się klasyczny zegarek, który idealnie pasuje do ubrań tych codziennych jak i wieczorowych. Dziadek na pewno ucieszy się również z gustownej poszetki czy muchy.

Babcie zazwyczaj są zakochane w swoich wnukach. Otaczają się ich zdjęciami, laurkami, które dostały czy pracami wykonanymi w szkole. Seniorka rodu na pewno będzie zachwycona upominkiem w postaci oryginalnej ramki na fotografie. Ta na pewno stanie w honorowym miejscu w salonie.

Nie zapominajmy również, że każda kobieta niezależnie od wieku, ceni modne i szykowne akcesoria. Dlatego wybierając podarunek z dziedziny mody, warto postawić na klasyki w nieoczywistych kolorach. Strzałem w dziesiątkę okażą się rękawiczki w kolorze intensywnej czerwieni. Babcia jest fanką pięknych zapachów? Wieczorowa, cięższa nuta śliwki, moreli, piżma i jaśminu od Diora na pewno ją zachwyci. Ponadczasowy zapach w nowej odsłonie to prezentowy pewniak!

Dziadkowie

dziadkowie_2.jpg
dziadkowie2_2.jpg dziadkowie3_2.jpg dziadkowie4_2.jpg dziadkowie5_2.jpg dziadkowie6_2.jpg dziadkowie7_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Apart

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Empik

Prasa, Książki, Multimedia Poziom 0

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2

Wittchen

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 1

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

H&M

Moda Poziom 1