Strefa Life Style

Oświeć wnętrze

4 lipca 2016 Dom
Cuprum Czerwiec67_2.jpg

Nie od dziś wiadomo, że atmosfera w mieszkaniu to najważniejszy element domowych pieleszy. Budujesz ją Ty z rodziną, ale warto również zadbać o aranżację wnętrza, wykończyć ją odpowiednimi dodatkami. Zainspiruj się orientalną kulturą i dodaj mieszkaniu przyjemnego światła i zapachu.

Ciepło budowane poprzez gadżety w domu to dobre rozwiązanie dla domatorów, którzy cenią sobie spokój i relaks we własnych czterech ścianach. Dobrze jest też wtedy, kiedy taka atmosfera udziela się gościom, podczas odwiedzin czy świąt.

Oprócz mebli, obrazków i figurek, warto postawić na świece. Mają różne kształty i kolory. Często przepięknie pachną, roznosząc aromat po całym domu. Jeśli jesteś fanką świeczników, nie jesteś skazana na białe, standardowe świece. Sklepy z akcesoriami wnętrzarskimi proponują ogrom możliwości kolorystycznych jak i zapachowych.
Kultura stawiania świec w domu sięga jeszcze Starożytności. Wtedy ich zadaniem było wypędzanie złych duchów i oczyszczenie aury domu. My robimy to z innych pobudek. Jednak kto wie czy to wciąż nie działa…?

Świece, świeczniki...

Cuprum Czerwiec68_2.jpg
Cuprum Czerwiec69_2.jpg Cuprum Czerwiec70_2.jpg Cuprum Czerwiec73_2.jpg Cuprum Czerwiec71_2.jpg Cuprum Czerwiec72_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2