Strefa Life Style

Pas za pasem

3 sierpnia 2016 Moda - Kobieta
sierpien15_2.jpg

Paskowy sezon to właśnie ten czas. Fanki geometrycznych wzorów będą wniebowzięte! Tego lata noszone są paski poziome, pionowe i połączenie tych obydwu. Nie ma konkretnego wymogu stylizacyjnego – można je nosić na co dzień jak i na wieczór.

Trend paskowy podbił serca projektantów. Podczas tygodni mody przedstawili go m.in. Dolce & Gabbana, MaxMara, Emporo Armani, Prada i Stella McCartney. Wzór wykorzystano w stylizacjach codziennych – szerokich spodniach połączonych z prostym płaszczem i gładką bluzką, jak i tych wieczorowych – minisukienkach, idealnie dopasowanych do ciała. Często wraz z paskami pojawiały się żywe kolory: żółty, czerwony czy niebieski.

Panie nieprzepadające za tak wzorzystymi ubraniami, mogą postawić po prostu na paskowy akcent. Do wyboru są buty, torebki, kapelusze czy biżuteria, ozdobione liniami.
Paskowe stylizacje to bardzo dobra propozycja dla kobiet o różnych kształtach. Panie o krąglejszych sylwetkach, optycznie wyszczuplą ciało ubierając kreacje w pionowe pasy. Kobiety szczupłe, chcące uwydatnić biodra czy biust, powinny stawiać na poziome paski – najlepiej w miejscach, które chcą „poszerzyć”.  

Pasy

sierpien16_2.jpg
sierpien17_2.jpg sierpien20_2.jpg sierpien18_2.jpg sierpien19_2.jpg sierpien21_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

New Yorker

Moda Poziom 1

Deichmann

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

H&M

Moda Poziom 1