Strefa Life Style

W stylu country

29 kwietnia 2016 Moda - Kobieta
country vis_2.jpg

Projektanci zatęsknili za życiem na wsi i na tegoroczne lato lansują ubrania i dodatki w sielskim stylu. To trend w sam raz na weekendy i… muzyczne festiwale.

PEŁNA WDZIĘKU
Królują białe zwiewne sukienki – ażurowe lub wykończone koronką. Idealnie gdy zdobią je ręcznie robione, kolorowe hafty – to prawdziwy krzyk mody! Wystarczy przypomnieć sobie pokaz światowej sławy projektanta Tory’ego Burcha. Romantyczne sukienki warto zestawić z ubraniami z dżinsu (kolejny hit!) – krótkimi kurteczkami albo koszulami oversize. Dżinsowe są także obszerne ogrodniczki albo szorty, które nosimy z luźnymi bluzeczkami odsłaniającymi ramiona. Albo koszulami w motyw łączki. Kwiatowe wzory idealnie wpisują się w trend!

Country

ubrania slajd_2.jpg
kamizela_2.jpg koszula_2.jpg ogrodniczki_2.jpg suk carry_2.jpg szorty_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

House

Moda Poziom 2

H&M

Moda Poziom 1

New Yorker

Moda Poziom 1

Praktyczne i efektowne

Wiele dzieje się także wśród dodatków. Nosimy słomkowe kapelusze, które ochronią nas przed słońcem i pakowne sielskie koszyczki z juty. Na stopach – buty na koturnach z korka, drewna lub sznurka albo zamszowe zawiązywane sandały. Wybierając akcesoria, można inspirować się Dzikim Zachodem. Torby, buty i chusty z frędzlami w dalczym ciągu są bardzo na czasie!

dodatki slajd_2.jpg
kapelusz_2.jpg szal_2.jpg kosz_2.jpg pas_2.jpg kowbojki_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Cropp

Moda Poziom 2

New Yorker

Moda Poziom 1

H&M

Moda Poziom 1