Strefa Life Style

Zamiast torby

29 kwietnia 2016 Moda - Kobieta
plecak visual_2.jpg

To już nie tylko atrybut sportowców i turystów. Odkąd sam Karl Lagerfeld wprowadził je do swojej kolekcji dla Chanel, plecaki na dobre przeniknęły do świata mody. Podpowiadamy, które z nich najlepiej wpisują się w najświeższe trendy z wybiegów.

Elegantkom do gustu przypadną skórzane plecaki o zgeometryzowanych kształtach. Fasonami przypominające biurowe teczki lub obszerne kopertówki. Oprócz szerokich ramiączek mają też praktyczny uchwyt. Na ogół utrzymane są w klasycznych kolorach – czarnym, szarym, białym lub beżowym. Miłośniczki stylu boho zachwycą się miękkimi plecakami uszytymi z koronki albo z dżinsu (i jedynie wykończonymi koronką). Albo takimi ozdobionymi za pomocą kolorowych kwiatowych wzorów. Najlepiej z klapą, licznymi kieszeniami I praktycznymi przegródkami. Na topie są także plecaki przypominające szkolne worki. Występują w wydaniu sportowym – w neonowych odcieniach I z nadrukowanymi numerami – albo etnicznym – w multikolorowe peruwiańskie desenie.

Plecaki mogą zdobić haftowane naszywki (inspiracją niech będą lata 90.) albo zawadiackie breloki w popowym stylu. W sam raz dla gadżeciarzy!

Plecak

plecaki slajd_2.jpg
plecak dei 1_2.jpg plecak dei 2_2.jpg plecak hm_2.jpg plecak ny_2.jpg plecak carry_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Deichmann

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

H&M

Moda Poziom 1

New Yorker

Moda Poziom 1