Strefa Life Style

D jak Dżins

1 lutego 2016 Moda - Kobieta
dzinsy visual_2.jpg

Ponadczasowy, a w dodatku niezwykle wytrzymały. Dżins – materiał nie do zdarcia, pojawia się na wybiegach praktycznie w każdym sezonie. Na zbliżający się, wiosenno-letni, lansowali go światowi giganci: Chanel, Chloe, Fendi, Aleksander McQueen, Aleksander Wang czy Tommy Hilfiger. Pojawia się w różnych formach – jako spodnie, bluzy, kurtki czy sukienki. Oraz w różnych stylach – z naszywkami, etnicznymi aplikacjami oraz haftowany. Strzępiący się albo w wydaniu oversize. Jego magia tkwi w nieograniczonej możliwości wykorzystania. Być może nie sprawdzi się w sztywnym korporacyjnym dress code, ale można sobie na niego pozwolić w trakcie tzw. casual friday – w połączeniu z białą luźną koszulą i klasycznymi szpilkami lub jazzówkami.

W poradnikach często wymieniany jako jeden z podstawowych elementów garderoby. Z ubrania robotniczego, symbolu buntu młodzieży i amerykańskich westernów, wkradł się do naszych szaf i zapewne nieprędko z nich zniknie. Klasyczne dżinsy sprawdzą się w każdym rodzaju stylizacji, dżinsowa kurtka przyda się w czasie wiosennych wyjazdów, zaś plecak z tego materiału może się okazać dodatkiem na lata.

Sztywny dżins

Sztywny dżins, po który w PRL-u ustawiały się długie kolejki, to już przeszłość. Teraz materiał łączony jest ze stretchem lub jedwabiem, co sprawia, że jest bardziej miękki i elastyczny. Sprawdź nasze propozycje i znajdź najlepsze dla siebie dżinsowe rozwiązanie.

dzins slajd_2.jpg
spodnie tally_2.jpg kurtka cropp_2.jpg spodnica ca_2.jpg kamizelka ny_2.jpg plecak cropp_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Cropp

Moda Poziom 2

New Yorker

Moda Poziom 1