Strefa Life Style

Dżentelmen w każdym calu

17 listopada 2015 Moda - Mężczyzna
Formatka_MODA_VISUAL_2.jpg

Do mody powraca klasyczna elegancja z domieszką stylu retro. Nosi się wspaniale skrojone garnitury, kamizelki, a w kieszonkę wkłada poszetkę. Jeśli dodać do tego nienaganne maniery, mamy wzór na prawdziwego dżentelmena.

Wielbiciele epoki, gdy garnitur był traktowany jak ubranie codzienne, albo tradycyjnej elegancji rodem z brytyjskich posiadłości ziemiańskich z początku wieku będą zachwyceni. Mogą nosić dwurzędowe marynarki w kratę, kamizelki, pod szyję zakładać wzorzyste muchy. Z szaf wyjmujemy poszetki i polerujemy spinki do mankietów. To nie tylko tradycyjne, ale najmodniejsze dziś dodatki do marynarki w stylu angielskim i wyjściowego stroju.

Retro (beże, brązy, krata)

Kolejny mocny trend męski to nowoczesny szyk w stylu Jamesa Bonda czy dzieł krawców z Saville Row – miejsca, gdzie można zamówić najelegantsze garnitury na świecie. W całej stylizacji obowiązuje stała, powściągliwa gama kolorystyczna: granat, błękit, szarość, biel. I oczywiście nieskazitelne fasony marynarek czy koszul. Warto zainwestować w wysokiej jakości spinki do mankietów: dyskretne, proste, np. srebrne lub ze stali szlachetnej. Tak ubrany mężczyzna może spokojnie iść na bal, galę lub elegancką kolację.

retro-kolaz_2.jpg
Tommy Hilfiger_2.jpg Vistula_2.jpg Apart_2.jpg Apart_zegarek_2.jpg Ryłko_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Tommy Hilfiger

Moda Poziom 1

Apart

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Vistula

Moda Poziom 1

Ryłko

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 1

Nowoczesny (granat, biel)

Formatka_Okazje Oficjalne_2.jpg
zegarek_2.jpg Gino Rossi_2.jpg Bytom_2.jpg Vistula_2.jpg Woolczanka_2.jpg Vistula_krawat_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Apart

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Bytom

Moda Poziom 1

Vistula

Moda Poziom 1