Strefa Life Style

Dzieci printy!

29 kwietnia 2016 Moda - Dziecko
dzieci visual_2.jpg

W modzie dziecięcej triumfują ubranka zdobione nadrukami. Modne są zarówno okazałe hasła (spodobają się zwłaszcza nieco starszym dzieciom) jak i wizerunki zwierząt czy bajkowych bohaterów (w sam raz dla maluchów). Na topie są także multikolorowe wzory. Podpowiadamy, na które z nich postawić tego lata!

WŚRÓD DZIKICH STWORZEŃ

Chłopcom do gustu przypadną motywy tropikalne – bujna egzotyczna roślinność (kolorowe kwiaty i finezyjne liście) oraz dzikie zwierzęta – drapieżne koty albo figlarne jaszczurki. Obok nich na bluzach i koszulkach pojawiają się także potwory – ogromne włochacze i jednookie stwory. Nie są jednak groźne lecz całkiem sympatyczne – uśmiechnięte i kolorowe. Jak choćby znane z popularnej animacji minionki. Popularnością cieszą się także motywy sportowe (numery jak na koszulkach zawodników, piłki i wyścigówki), a także ultramodne w tym sezonie – pasy. Najlepiej marynistyczne lub we wszystkich kolorach tęczy.

Chłopiec

chlopiec slajd_2.jpg
t-shirt_2.jpg szorty_2.jpg bluza 2_2.jpg czapka_2.jpg bluza_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

H&M

Moda Poziom 1

Smyk

Artykuły dla dzieci Poziom 1

Reserved

Moda Poziom 1

Z charakterem

Dziewczynki choć nie kryją swej fascynacji pastelowymi ubrankami, lubią gdy zdobią je nadruki z charakterem. Na topie są gwiazdki, planety i inne kosmiczne motywy, drapieżne wzory (cętki, paski i ciapki) oraz podobizny domowych ulubieńców – wesołych psiaków i słodkich kotków. W zależności od zainteresowań.

dziewczynka slajd_2.jpg
top_2.jpg getry_2.jpg sukienka_2.jpg czapka_2.jpg torba_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Smyk

Artykuły dla dzieci Poziom 1

Coccodrillo

Artykuły dla dzieci Poziom 0

Reserved

Moda Poziom 1