Strefa Life Style

Grunge’owe OKO

4 lipca 2016 Uroda
Cuprum Czerwiec_2.jpg

Jednym z najmocniej wybijających się trendów w letnim makijażu jest mocno podkreślone oko. Niekoniecznie musi to być czarne smoky eye i kreska. Możesz bawić się kolorami! Ważne, by główną rolę w make-up’ie grała powieka.

Dobrze pomalowane oko, potrafi uczynić cuda. Na przykład sprawić, że oczy są optycznie większe, tęczówka bardziej wyrazista albo odwrócić uwagę od nie do końca doskonałej cery. W zależności od budowy oka i pasujących Ci kolorów, wybieraj cienie i kredki w mocnych barwach. Jeśli lubisz niebieskości, stawiaj na granaty. Fanki beży, malują się na ciemne brązy. To mają być kolory podstawowe czyli te, którymi cieniujesz powieki. W grunge’owym makijażu bardzo ważne jest wzmocnienie linii rzęs. Dlatego zawsze, podkreślaj linię wodną oraz tę nad górnymi rzęskami – czarną kredką albo eyelinerem. Możesz takie kreski delikatnie rozetrzeć pędzelkiem.

W tym sezonie akcentowana jest jedna część – albo oko, albo usta. Malując więc powieki, usta muszą być neutralne – w kolorze nude czy w lekkim różu. Mocno podkreślone spojrzenie wymaga również idealnego tła. Zastosuj więc podkład korygujący niedoskonałości. Zatuszuj również cienie pod oczami i krostki.

Oko

Cuprum Czerwiec15_2.jpg
Cuprum Czerwiec16_2.jpg Cuprum Czerwiec18_2.jpg Cuprum Czerwiec17_2.jpg Cuprum Czerwiec19_2.jpg Cuprum Czerwiec20_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Rossmann

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Hebe

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1