Strefa Life Style

Jak na dłoni

3 marca 2017 Uroda
manicure_2.jpg

W stylizacji paznokci powracają kolory, które jeszcze do niedawna były passé. Podobnie jak w modzie odzieżowej, pojawią się pastelowe odcienie w najmodniejszych kolorach Pantone 2017, od soczystej cytryny po słodki róż. Barwą roku jest Greneery – delikatna zieleń symbolizująca wiosnę. To właśnie takiej odnowy i świeżości potrzebujemy po szarej, smutnej zimie.

W palecie kolorystycznej manikiurzystek pojawi się również soczysta cytryna oraz kolor, który dotąd na dłoniach nie cieszył się zbyt dobrą sławą, czyli cukierkowy błękit inspirowany latami 90. Odważny lakier dobierz ostrożnie do stylizacji, ale nie bój się sięgać po awangardowe kolory. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i tej wiosny zagraj twista na swoich paznokciach.

Pamiętaj, że pomalowane paznokcie będą się prezentować doskonale tylko na zadbanych dłoniach. Łagodne mydło w płynie jest podstawą higieny rąk. Na co dzień, bez względu na porę roku, nie zapominaj o kremie nawilżającym, który wygładzi skórę i sprawi, że będzie aksamitna w dotyku.

Dla dłoni

manicure3_2.jpg
manicure5_2.jpg manicure6_2.jpg manicure4_2.jpg manicure7_2.jpg manicure8_2.jpg manicure9_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Neo Nail

Zdrowie, Uroda Poziom 0

H&M

Moda Poziom 1

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Hebe

Zdrowie, Uroda Poziom 0