Strefa Life Style

Niezbędnik rasowego gracza

4 listopada 2016 Styl Życia
cuprum_listopad_niezbędnik_2.jpg

Nowoczesne gry wideo to wspaniała rozrywka dla każdego członka rodziny – od najmłodszych po najstarszych. Są to wysokobudżetowe produkcje, które zachwycają efektowną grafiką i dynamiczną akcją.

Jeśli mamy w stu procentach przenieść się w świat gry, warto wyposażyć się w dobry sprzęt i kilka niezbędnych akcesoriów.

Podstawą jest ekran. Najlepsze doznania wizualne gwarantuje plazma z rozdzielczością Full HD, co oznacza wyraźny, oddający wszystkie szczegóły obraz oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Świetnie sprawdza się podczas odtwarzania scen pełnych ruchu. Ważna jest też wielkość ekranu – zaleca się przekątną nie większą niż 42 cali.

Komu zależy na idealnym brzmieniu i perfekcyjnym nagłośnieniu pomieszczenia, powinien pomyśleć o zestawie głośników. Kto zaś jest samotnym graczem, spędzającym przed ekranem głównie wieczory, kiedy pozostali domownicy i sąsiedzi już śpią, powinien zainwestować w dobre słuchawki. Lubisz grać w towarzystwie? Niezbędny będzie dodatkowy pad - urządzenie pozwalające na sterowanie ruchomymi obiektami zwane też gamepadem, joypadem lub po prostu kontrolerem. By nie narzekać na nietrafiony wybór, warto przed zakupem pójść do sklepu z elektroniką, gdzie są dostępne testowe egzemplarze konsol i wypróbować pady, sprawdzić, które najlepiej nam leżą w dłoni, które najwygodniej się obsługuje.

Najważniejszą rzeczą jest jednak konsola. Którą wybrać, by się nie rozczarować – oto dylemat często towarzyszący zakupowi. Trzeba przyjrzeć się specyfikacji, porównać parametry. Ważne jest też, by konsola pracowała cicho, mniej się grzała i pobierała mniej prądu. Kupując konsolę, warto zwrócić uwagę na zestawy konsola + gra lub nawet gry – to bardziej opłacalny zakup.

Aktualnie na rynku konsol liczy się dwóch producentów: Sony i Microsoft. Ich flagowymi obecnie produktami są konsole Playstation 4 i Xbox One.

Wybór gier na wszystkie platformy (Xbox One, Playstation 4 czy komputer z systemem Windows) jest ogromny i absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. My polecamy – Star Wars: Battlefront. Bardzo efektowna gra akcji osadzona w świecie „Gwiezdnych wojen” przypadnie do gustu nie tylko fanom filmowej serii.

Niezbędnik

cuprum_listopad_niezbędnik2_2.jpg
cuprum_listopad_niezbędnik8_2.jpg cuprum_listopad_niezbędnik6_2.jpg cuprum_listopad_niezbędnik4_2.jpg cuprum_listopad_niezbędnik3_2.jpg cuprum_listopad_niezbędnik5_2.jpg cuprum_listopad_niezbędnik7_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Media Markt

Elektronika Poziom 2

Empik

Prasa, Książki, Multimedia Poziom 0