Strefa Life Style

Jego odcienie szarości

3 sierpnia 2016 Moda - Mężczyzna
sierpien48_2.jpg

Znaczenie „męski kolor” mocno ewoluowało. Mężczyźni z chęcią noszą zgaszone róże, morską zieleń, limonkowe odcienie czy pomarańcz. Wiosenno-letnie wybiegi często raziły intensywnymi barwami. Jednak nie zapomniano o panach ceniących klasykę – w kolorach czy fasonach. Czerń, granat, szarości wciąż są w modzie, ponieważ to barwy ponadczasowe.

Pośród kolorowych, pawich odcieni, w tym sezonie zachował się jeden spokojniejszy, klasyczny – szary. Mężczyźni stawiający na co dzień na zgaszone barwy mają ogrom możliwości stylizacyjnych. W sklepach znajdziemy szarości w różnych odcieniach – od bardzo jasnych po ciemne, betonowe. Spotkamy je w stylizacjach eleganckich (koszule, garnitury, buty) jak i tych luźnych, sportowych (bluzy, t-shirty). Mężczyźni mogą nosić szary od stóp po głowy, np. zmieniając jedynie jego intensywność.
Jeśli jednak pan nie przepada za dużą ilości szarości wokół siebie, może postawić na dodatek w tym kolorze. Czarne t-shirty z dużymi printami wciąż są na czasie – wybierzmy ten z szarym nadrukiem. Szarości dobrze komponują się również z pastelami – lawendą, morelą, miętą czy pistacją.

Odcienie szarości

sierpien49_2.jpg
sierpien50_2.jpg sierpien52_2.jpg sierpien53_2.jpg sierpien51_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Bytom

Moda Poziom 1

H&M

Moda Poziom 1