Strefa Life Style

Królowa wśród barw tego sezonu

3 kwietnia 2017 Moda - Kobieta
think_pink_2.jpg

Słodka landrynka, niewinny pastel lub intensywna fuksja. Róż pokochają zarówno niepoprawne romantyczki jak i kobiety sukcesu. To bez wątpienia najmodniejszy kolor tego sezonu.

 

Według Pantone, aż dwa odcienie różu zostały uznane za kolory, które będą obowiązywać w tegorocznych, wiosenny kolekcjach. Jednym z nich jest Pale Dogwood – czyli pastelowy róż. Jego odcień jest stonowany i spokojny. Wytwarza aurę niewinności, subtelności i czystości. Najlepiej sprawdza się w formie falban na delikatnych tkaninach jak tiule czy jedwabie. Takie zestawienie zyskuje moc odmładzania.

 

Drugi najmodniejszy odcień różu to intensywna fuksja – określona przez Pantone jako Pink Yarrow. Ta barwa zarezerwowana jest dla pewnych siebie kobiet, które lubią skupiać na sobie uwagę. Świetnie pasuje zarówno do blondynek, jak i brunetek o oliwkowej karnacji. Ten energetyczny kolor ma za zadanie kusić i przyciągać spojrzenia innych. Największą moc rażenia ma w monolookach więc zgodnie z propozycjami światowych projektantów nosimy go od stóp do głów.

 

Choć róż przez wiele lat uważany był za kolor infantylny i kojarzył się głównie z kiczem to umiejętnie zestawiony, potrafi być wyjątkowo efektowny i twarzowy. W tym sezonie z pewnością zdominuje damską garderobę.

Żeńska garderoba

think_pink3_2.jpg
think_pink9_2.jpg think_pink5_2.jpg think_pink6_2.jpg think_pink7_2.jpg think_pink4_2.jpg think_pink8_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

H&M

Moda Poziom 1

Mohito

Moda Poziom 1

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Bershka

Moda Poziom 1