Strefa Life Style

Zabawki, które uczą

31 grudnia 2015 Prezenty - Dzieci
gry visual_2.jpg

Jeśli chcesz, by twoje dziecko polubiło naukę, zachęć je do gier edukacyjnych. Pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę z różnorodnych dziedzin (biologii, geografii, matematyki, chemii czy języków), ale i rozwijają szereg uzdolnień. Trenują spostrzegawczość, zdolność obserwacji i logicznego myślenia. Poprawiają pamięć i koncentrację oraz rozwijają wyobraźnię. Pełnią też funkcje terapeutyczne – pozwalają dziecku wyrażać przeróżne emocje, radzić sobie z problemami i kształtować prawidłowe relacje z rówieśnikami. Oto nasze propozycje:

Brain box – Matematyka

Dzięki tej grze dzieci dowiedzą się, jak w codziennym życiu przydaje się matematyka i sprawdzą swoją wiedzę z tej dziedziny. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i ułamki nie będą już takie straszne.

Moi Mali Przyjaciele

Zabawna eksploracja czterech środowisk: lasu, farmy, koła podbiegunowego i sawanny w poszukiwaniu zwierząt, które tam żyją. Gra pozwala poznać świat przyrody, rozwija zmysł obserwacji i logiczne myślenie.

EduKit 4 w 1 – Hello Kitty

Pudełko pełne gier i układanek. Zawiera: klocki do układania 6 różnych obrazków, kolorowankę, karty do nauki liczenia oraz karty do nauki odczytywania godzin na zegarze.

Mały geniusz – Fenomen tornado

Zestaw pozwalający na bezpieczne stworzenie własnego tornado (które w dodatku świeci w ciemności).

Magic Jinn

Interaktywny zwierzak, który próbuje odgadnąć, o czym myśli dziecko. Do wyboru kilka rodzajów zabawek – rozwijających wiedzę z zakresu – przedmiotów, zwierząt lub państw. W przypadku tego ostatniego, wystarczy pomyśleć o wybranym kraju i na zadawane przez Jinna pytania odpowiadać: tak, nie, to zależy lub nie wiem. Jeśli odgadnie, o jakim państwie myśli dziecko, wygrywa. Można go jednak zaskoczyć!

Gry

gry slajd_2.jpg
matras gra 77_2.jpg empik zabawka_2.jpg matras gra 49,20_2.jpg matras gra 21_2.jpg matras gra 69_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Empik

Prasa, Książki, Multimedia Poziom 0