Strefa Life Style

Magia świątecznego stołu

7 grudnia 2015 Dom
magia stolu visual_2.jpg

To wokół niego toczy się życie domowników w tym szczególnym czasie, warto więc zadbać o jego odpowiednią aranżację. Niech świąteczny stół zachwyca!

Stoliczku, nakryj się!

Podstawą jest wybór odpowiedniej zastawy. W tym sezonie warto postawić na tę klasyczną – białą – wzbogaconą jedynie o drobne srebrne lub złote akcenty. Patery w takim wydaniu znajdziecie m. in. w Home & You. Ich dodatkowym atutem są nawiązujące do świąt kształty – gwiazdki albo choinki. Teraz wystarczy tylko dobrać pasujące kieliszki i dekoracyjne sztućce.

Świąteczne ozdoby

slajd 1 zastawa kolaz_2.jpg
slajd 1 patera 1_2.jpg slajd 1 kubek_2.jpg slajd 1 zatyczka_2.jpg slajd 1 podkladki_2.jpg slajd 1 patera 2_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2

Świąteczne ozdoby

Na stole powinno się też znaleźć miejsce na bożonarodzeniowe dekoracje. Wybierając je, kieruj się jednak zasadą, że co za dużo, to nie zdrowo. Dobrym pomysłem będą stroiki z naturalnych świerkowych gałązek, do których wstawiamy nastrojową świecę. Jeśli nie masz czasu, by zrobić je samodzielnie, z łatwością znajdziesz takie w sklepach. Zaskoczysz gości, zakrywając karafkę z winem zatyczką specjalnie dostosowaną do okazji albo podkładkami pod kubek w świątecznym wydaniu (to raczej w ciągu dnia albo rano, niekoniecznie do uroczystej kolacji). Czy tradycyjne potrawy podane w takiej aranżacji, nie będą smakowały jeszcze lepiej?

slajd 2 ozdoby kolaz_2.jpg
slajd 2 wianek_2.jpg slajd 2 lampion_2.jpg slajd 2 stroik_2.jpg slajd 2 swiecznik_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2