Strefa Life Style

Picnic chic

2 marca 2016 Moda - Kobieta
piknik visual_2.jpg

Wystarczy raz spojrzeć na obraz Niesiołowskiego „Lato”, by zrozumieć klimat piknikowego trendu. Ciepłe kolory, miękkie materiały, sezonowe dodatki. Poza tym piękna pogoda, posiłek na trawie, błogi spokój. A to wszystko wśród natury. Nadchodzi wiosna, a to idealny czas na pikniki.

Piknik

piknik slajd 1_2.jpg
piknik 1-1_2.jpg piknik 1-2_2.jpg piknik 1-3_2.jpg piknik 1-4_2.jpg piknik 1-5_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Reserved

Moda Poziom 1

YES

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Ochnik

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

Klimat

Takim sielskim klimatem kuszą nas projektantki: Stella McCartney, Victoria Beckham i Phoebe Philo, dyrektor kreatywna domu mody Céline. McCartney stawia na wygodę, czyli dzianinę. Lejące, niegniotące się sukienki z kołnierzem, kolorowa krata i paski, geometryczne cięcia. Poprzeczkę coraz wyżej podnosi Victoria Beckham, która z sezonu na sezon zaskakuje. Wcześniejsze jej projekty były minimalistyczne, projektantka skupiała się na zabawie formą i materiałem. W tym sezonie wykorzystała printy, w tym kraty, kwiaty oraz ich mieszankę. Natomiast Céline daje sporo swobody tej wiosny. Promuje lejące sukienki do połowy łydki, sportowe crop topy i spodnie 7/8. W ślad za nimi poszły marki odzieżowe tj Reserved, ORSAY czy Stradivarius.

Przygotowując się do wiosennego pikniku pamiętaj o wygodzie. Wykorzystuj naturalne materiały, ubrania, które nie krępują ruchów. Sprawdzą się sukienki-szmizjerki i zwiewne koszulki z krótkim rękawem. Nie zapomnij o wyposażeniu koszyka.

piknik slajd 2_2.jpg
piknik 2-1_2.jpg piknik 2-3_2.jpg piknik 2-2_2.jpg piknik 2-4_2.jpg piknik 2-5_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Orsay

Moda Poziom 1

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2

Ryłko

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 1

Tommy Hilfiger

Moda Poziom 1

YES

Biżuteria, Upominki Poziom 0