Strefa Life Style

Pink power

2 marca 2016 Moda - Kobieta
rozowy visual_2.jpg

Kolor różowy ma wiele twarzy. Od kiczowatego odcienia, który uwielbiała Barbie, przez pudrowy, łagodny i dziewczęcy, aż po taki, który stał się symbolem walki z rakiem piersi. Stereotypowo łączony z dziewczynkami. Bywa manifestacją płci w najwcześniejszych etapach życia.

Dom mody Alexander McQueen na zbliżający się sezon lansuje róż w wersji „rozważna i romantyczna”. Materiał w subtelnym odcieniu tego koloru wykorzystuje warstwowo w formie falban na sukienkach i spódnicach. Wykorzystane tkaniny posiadają również uwodzicielskie przezroczystości.

Różowy

rozowy slajd 1_2.jpg
rozowy 1-1_2.jpg rozowy 1-2_2.jpg rozowy 1-3_2.jpg rozowy 1-4_2.jpg rozowy 1-5_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

House

Moda Poziom 2

Reserved

Moda Poziom 1

Esotiq

Moda Poziom 1

Emocje

Stefano Gabbana – połowa znanego włoskiego duetu, komentował ostatnio, że „nie widzi już w modzie trendów, na wybiegu chce pokazywać emocje”. A jednak jeden z najbardziej trendowych kolorów – róż, znalazł sporą reprezentację w sylwetkach wiosenno-letniej kolekcji domu mody Dolce&Gabbana. Na wybiegu pojawiły się krótkie sukienki przed kolano i długie aż do kostek, piżamowe garnitury w ciekawe wzory. Kolor wykorzystany jest głównie w odcieniach pudrowych, pąsowych.

Róź w wersji boho to propozycja marki Stradivarius, minimalistyczna – Mohito, a eksperymentalna, z kwiecistym nadrukiem – Wółczanka. Połączenie elementów w różnych odcieniach różowego może stworzyć ciekawe stylizacje. Sama decydujesz jaki wariant wybierasz. Czy jesteś współczesną księżniczką czy wojowniczką?

rozowy slajd 2_2.jpg
rozowy 2-1_2.jpg rozowy 2-2_2.jpg rozowy 2-3_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

W. KRUK

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Mohito

Moda Poziom 2