Strefa Life Style

Powitanie wiosny

3 marca 2017 Moda - Dziecko
dzieci_2.jpg

Dzieci z utęsknieniem czekają na wiosnę – to czas zabaw i wielu sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Smyki będące w ciągłym ruchu, cenią w modzie luz i wygodę, ale lubią też wyglądać stylowo. Dlatego co sezon w modzie dziecięcej pojawiają się fasony inspirowane najnowszymi trendami dla dorosłych.

Podobnie jak w szafach mam, na ubraniach małych księżniczek królować będą barwne kwiaty i motyle, tak lubiane przez dziewczynki. Ponadczasowy róż i fuksja, co sezon pojawiają się w ich garderobie. W tym sezonie wyjątkowo modne są pudrowe róże oraz intensywne odcienie fuksji. Te barwy będą się świetnie komponować z naturalnymi motywami, które dodadzą stylizacji świeżości, lekkości i wyjątkowego wiosennego uroku.

Natomiast moda dla małych dżentelmenów to przede wszystkim sportowe zacięcie. Biele, beże, błękity, a także modne paski, przełamane żywymi kolorami, rozweselą wizerunek każdego młodego poszukiwacza przygód. W szafie każdego chłopca nie może także zabraknąć koszulek z podobiznami ulubionych bohaterów z kreskówek, wesołych aplikacji oraz kolorów – tych akcentów nie zabraknie na wiosnę.

Ubiór

dzieci3_2.jpg
dzieci5_2.jpg dzieci6_2.jpg dzieci11_2.jpg dzieci4_2.jpg dzieci10_2.jpg dzieci9_2.jpg dzieci7_2.jpg dzieci8_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Smyk

Artykuły dla dzieci Poziom 1

Reserved

Moda Poziom 1

H&M

Moda Poziom 1

Coccodrillo

Artykuły dla dzieci Poziom 0

Deichmann

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0